Astratex.cz

Astratex.cz

Aktuálně 8 slevových kupónů a akcí

Astratex.cz je největší prodejce spodního prádla a plavek na českém internetu. Veškeré zboží je skladem, takže se vyřizuje 100% objednávek a nedochází k rušení objednávek ze strany obchodu. Využijte k nákupu dámského a pánského spodního prádla naše slevové kupóny do Astratexu a nakupujte se slevou. Kromě prádla e-shop nabízí i textilní doplňky jako jsou trička, čepice, župany, pyžama a další podobné zboží. E-shop často pořádá akce typu "Výprodej" a "Doprava zdarma".

Získat kód
KK175

Sleva až 25% nebo doprava zdarma do Astratex.cz

Ukončeno

Suprová kuponová akce v Astratexu, slevová samoobsluha je tu. Sami si vyberte si na čem ušetříte! Je pro vás připraveno 5 slevových kuponů do oblíbeného obchodu se spodním prádlem Astratex na vybrané kategorie zboží.

Slevové kupony nelze kombinovat

Podprsenky –  SLEVA 25%

Luxusní košilky –  SLEVA 25%

Kalhotky – SLEVA 20% 

Pánské prádlo –  SLEVA 20%

Doprava zdarma – nad 299 Kč

Astratex slevové kupóny

Naposledy využito před 1 dní 15 hodin 40 minut 41 sekund

Bleskový výrodej slevy až 60% na Astratex.cz

Ukončeno

Pozor je tady časově omezená akce na výprodej oblečení a doplňků? Využijte aktuální slevy až 60%  od Astratexu v akci Bleskový výprodej.  Stačí kliknou a a vybrat si něco z kategorie oblečení a doplňky Akce platí je do zítra

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Bleskový výprodej na Astratex - slevy až 60%

Naposledy využito před 5 dní 02 hodin 48 minut 18 sekund
Získat kód
BF817

Sleva 21% Black Friday na Astratex.cz

Ukončeno

Spodního prádla není nikdy dost? Dáváte přednost podprsenkám, sexy prádýlku, oblečení a doplňkům nebo potřebujete vybrat pánské spodní prádlo? – využijte slevy 21%  od Astratexu v akci BLACK FRIDAY.  Stačí kliknou a použít kód. Akce platí na nezlevněné zboží

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Black Friday na Astratexu

Naposledy využito před 02 hodin 20 minut 56 sekund

Slevy až 35% na podprsenky na Astratex.cz

Ukončeno

Podprsenek není nikdy dost? Dáváte přednost Push-Up podprsence, Bardot střihu, nevyztuženému nebo plně vyztuženému modelu – využijte slevy až 35% na kvalitní podprsenky od Astratexu. Sleva je automaticky odečtena, stačí kliknou na využít akci a vybrat si model, který vám padne do oka.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Sleva 35% na podprseny od Astratex.cz

Naposledy využito před 1 dní 18 hodin 27 minut 8 sekund

Výprodej plavek - slevy až 65% na Astratex.cz

Ukončeno

Plavek není nikdy dost? – využijte slevy až 65% na plavkyi. Sleva je automaticky odečtena, stačí kliknou na využít akci a vybrat si model, který vám padne do oka.

Náš tip: Akční Doprava zdarma při nákupu nad 799Kč

Astratex výprodej -65% na plavky

Naposledy využito před 05 hodin 18 minut 44 sekund

Sleva na prádlo pro plnější tvary 30% do Astratex.cz

Ukončeno

Mate plnější tvary? – využijte slevu až 30% v této kategorii. Sleva je automaticky odečtena, stačí kliknou na využít akci a vybrat si model, který vám padne do oka.

Slevu u Astratex.cz je možné uplatnit na jakékoliv zboží z nabídky – Najdete zde podprsenky, které jsou funkční a přitom krásné. Vhodnou volbou jsou i kalhotky s vyšším pasem nebo stahovací kalhotky. Dokážou divy!

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Sleva 30% do Astratex na prdálo pro plnější tvary

Naposledy využito před 02 hodin 39 minut 51 sekund
Získat kód
HDV617

Slevový kupón -24% na celý nákup do Astratex.cz

Ukončeno

Nejen na plavky a spodní prdálo můžete využít krásnou HAPPY DAYS slevu do e-shopu Astratex.cz. Aktuální akce nabízí slevový kód na slevu v hodnotě  24% na vaši celou objednávku. Kupón neplatí na již zlevněné zboží.

Slevu u Astratex.cz je možné uplatnit na jakékoliv zboží z nabídky, podprsenky, kalhotky, punčochové zboží, pyžama, župany, trenky, boxerky, ale i na erotické prádlo, oblečení, módní doplňky i plavky!

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Slevový kód 24% na Astratex.cz

Naposledy využito před 12 hodin 33 minut 50 sekund
Získat kód
HD617A

Slevový kupón na slevu 440 Kč a 200 Kč do Astratex.cz

Ukončeno

Plavková sezóna je v plném proudu tak využijte krásnou slevu nejen na plavky, ale i spodní prádlo a další oblečení  do e-shopu Astratex.cz. Aktuálmí akce letní Vánoce nabízí slevové kódy na slevu v hodnotě  440 Kč nebo 200 Kč na Vaši v objednávku v ceně nad 999 Kč nebo 1999 Kč.

Slevu u Astratex.cz je možné uplatnit na jakékoliv zboží z nabídky, podprsenky, kalhotky, punčochové zboží, pyžama, župany, trenky, boxerky, ale i na erotické prádlo, oblečení, módní doplňky i plavky!

Naposledy využito před 17 hodin 59 minut 13 sekund