Oriondomacipotreby.cz

Oriondomacipotreby.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 4

www.oriondomacipotreby.cz

Akce, slevy a slevové kupóny do e-shopu Oriondomacipotreby.cz, který nabízí kvalitní zboží a výrobky pro vybavení do domácnost - hlavně kuchyně nebo do zahrady. Pokud chcete při nákupu ušetřit stačí když použijete náš slevový kupón Orion.  Neváhejte a vyberete si zvoží jako jsou hrnce, pánve, pekáče, nože, kořenky, dózy, prkénka, příbory, talíře, misky, skleničky, hrnečky, prádlové a odpadkové koše, pomůcky pro úklid či žehlení, komody, regály či botníky. Využijte naše slevy a akce.

Poštovné zdarma do Oriondomacipotreby.cz

Ukončeno

Jen tento víkend nabízí e-shop Oriondomacipotreby.cz dopravu zdarma při nákupu nad 299 Kč. Využijte tuto akci k nákupu vybavení do domácnosti, kuchyně nebo zahrady. Nakupte s poštovným zdarma a vyberete si ze široké nabídky hrnce, pánve, pekáče, nože, kořenky, prkénka, příbory, talíře, misky, skleničky, hrnečky, prádlové a odpadkové koše, pomůcky na úklid či žehlení.

Náš tip: Podívejte se na akční leták

Naposledy využito před 01 měsíců 10 dní 01 hodin 7 minut 26 sekund
Získat kód
jezisek18

Sleva -100 Kč do Oriondomacipotreby.cz

Ukončeno

Využijte slevový kupón -100 Kč do e-shopu Oriondomacipotreby.cz při nákupu nad 599 Kč. Využijte tuto akci k nákupu vybavení do domácnosti, kuchyně nebo zahrady. Nakupte se slevou a vyberete si ze široké nabídky zboží do domácnosti a kuchyně hrnce, pánve, pekáče, nože, kořenky, prkénka, příbory, talíře, misky, skleničky, hrnečky, prádlové a odpadkové koše, pomůcky na úklid či žehlení. Platí při využití kurýrní služby Geis.

Náš tip: Podívejte se na akční leták

Naposledy využito před 1 dní 26 minut 35 sekund

Sleva 50% na pánve Tefal Character

Ukončeno

Ušetřete 50% při nákupu vysoce kvalitních pánví Tefal Character, které jsou ideálním pomocníkem do kuchyně. 

Povrch pánve je opatřen 4 vrstvým nepřilnavým materiálem Titanium Pro, pevným třívrstvým dnem Induction a pohodlnou ergonomickou rukojetí s možností zavěšení. Kvalitní vnitřní nepřilnavý povrch Titanium Pro je vytužen minerálními prvky a obohacen titaniem patentovaným fúzním procesem. Vyniká zesílenou vrchní vrstvou, dvojnásobnou odolností oproti základnímu typu Invissia a vysokou nepřilnavostí. Silné dno Induction s diskem z nerezové oceli zajišťuje efektivní a rovnoměrný rozvod tepla po celé spodní ploše nádoby a je také odolné proti deformacím. Tím je umožněno používání i kovového kuchyňského náčiní. 

Náš tip: Podívejte se na akční leták

*akce je platná do vyprodání zásob

 

Naposledy využito před 01 měsíců 10 dní 02 hodin 17 minut 14 sekund

Tipy na Valentýna se slevou až 15 % do Oriondomacipotreby.cz

Ukončeno

Valentýnské tipy, které nabízí e-shop Oriondomacipotreby.cz se slevou až 15% na velmi zajímavé produkty. Využijte tuto akci k nákupu vybavení do domácnosti nebo kuchyně. Nakupte Nyní se slevou misky, dózy, boxy, hrnečky, formy a další.

Náš tip: Podívejte se na akční leták

 

Naposledy využito před 25 dní 19 hodin 52 minut 46 sekund