Podmínky používání

Provozní řád webu OnlineKupony.cz

Používáním stránek na webové adrese www.onlinekupony.cz prohlašujete, že jste přečetli a souhlasíte s ustanoveními toho řádu:

O Nás:

Webová stránka OnlineKupony.cz shromažďuje informace o slevových kupónech, akcích, slevách, speciálních nabídkách a výprodejích, které nabízí třetí strany, což jsou e-shopy, obchody a obchodníci nespojení s portálem a jeho provozovateli.

Služby a informace nabízené webem OnlineKupony.cz jsou úplně zdarma a přístupné pro každého.

Web OnlineKupony.cz nenabízí zboží ani služby uvedené na seznamech slevových kupónů. V případě dotazů týkajících se kupónů nebo nabídek, kontaktujte přímo obchod uvedený u kupónu/akce.

Kupóny: 

Informace z kupónů uvedených na stránce OnlineKupony.cz se mohou lišit od skutečných nabídek těchto obchodů. Web OnlineKupony.cz nenese odpovědnost za nesprávné informace nebo kupóny, jimž vypršela platnost, nebo jsou z jiného důvodu neaktivní. Navzdory našemu úsilí a stálému ověřování aktuálnosti kupónů, připouštíme, že mohou existovat expirované nebo nefunkční nabídky.

Uživatel je zodpovědný za způsob použití kupónů nalezených na webu OnlineKupony.cz, který nenese odpovědnost za zneužití, které by mohly vzniknout z používání informací uvedených na portálu.

Upozornění/Newslettery:

Web OnlineKupony.cz umožňuje uživatelům přihlásit se k odběru upozornění e-mailem o nabídkách zařazených obchodů. Uživatel obdrží e-mail vždy, maximálně 2x týdně s informacemi o aktuálních nabídkách připadně jiných provozních informací.

Pro úpravu nebo vypnutí upozornění je třeba použít odkaz obsažený na konci každé emailové zprávy zaslané webem OnlineKupony.cz.

Ochrana osobních údajů:

Web OnlineKupony.cz považuje soukromí uživatelů za svou prioritu. Informace shromažďované na těchto stránkách jsou výhradním majetkem portálu. Nejsou a nebudou poskytnuty třetím stranám, prodány nebo použity jiným způsobem, než je popsáno v Ochraně osobních údajů.

Souhlas: 

Používáním webu OnlineKupony.cz souhlasíte s podmínkami uvedenými v tomto provozním řádu. V případě změny nebo doplnění provozního řádu, budou kompletní informace k dispozici na této stránce.

Pokud máte nějaké otázky nebo problémy,kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře nebo na emailové adrese [email protected]

Tyto podmínky jsou platné od 1.1.2018. Provozovatel si vyhrazuje právo podmínky kdykoliv změnit.