Dr.Max

Dr.Max

Počet slevových kupónů a akcí: 9

Slevové kupóny, akce a další zajímavé nabídky, jako je doprava zdarma, nebo dárek k nákupu. To vše pro vás sledujeme v Internetové lékárně Dr.Max.cz. Ta, nabízí volně prodejné léky, vitamíny, doplňky stravy, výživové doplňky nebo zdravotní pomůcky. V sortimentu najdete také značkovou kosmetiku jako je Vichy, La Roche Posay, Avéne, Eucerin, Mixa a další.  Slevové kódy jsou k dispozici často také pro kosmetiku, dětskou výživu, plenky či lečivé přípravky. S námi v lekárně Dr.Max nakoupíte vždy levněji. 

Doprava zdarma do e-shopu lékárny Dr.Max

Ukončeno

Plánujte nakoupit online v lékárně Dr.Max? Využijte super nabídky a ušetřete za poštovné! V online lékárně Dr. Max teď máte automaticky dopravu zdarma, stačí udělat objednávku alespoň v hodnotě nad 199 Kč. Nakupte tak léky, doplňky stravy, vitamíny, dětskou výživu i zdravotní pomůcky a máte dopravu zdarma.

Náš tip: Podívejte se na akční nabídky z letáku

Naposledy využito před 6 dní 13 hodin 9 minut 23 sekund

Sleva 15 % na přípravky Neutrogena v Dr.Max

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku a přípravky značky Neutrogena ? Pokud ano, tak využijte parádní slevy na tuto značky v internetové lékárně Dr.Max. Sleva 15% je automaticky odečte z cen e-shopu. Žádné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 30.6 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Naposledy využito před 10 dní 19 hodin 53 minut 22 sekund

Sleva 150Kč na opalovací kosmetiku La Roche-Posay

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku značky La Roche-Posay Anthelios na opalování? Pokud ano, tak využijte parádní slevy na tuto značky v internetové lékárně Dr.Max. Sleva 150Kč je automaticky odečtena z cen v e-shopu. Žádné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 15.5 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Naposledy využito před 6 dní 14 hodin 28 minut 27 sekund

Sleva 25% na kosmetiku Vichy v Dr.Max

Ukončeno

Používáte kosmetiku Vichy? Pokud ano, tak využijte parádní slevy na tuto značku v internetové lékárně Dr.Max. Sleva 25% se vám automaticky odečte z nákupu. Jedinou podmínkou je nákup minimálně 2 přípravků z kategorie péče o pleť nebo make-up.

Náš tip: Při nákupu na 999 Kč je doprava zdarma

Naposledy využito před 5 dní 07 hodin 40 minut 38 sekund

Sleva 300Kč na La Roche-Posay do Dr.Max

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku značky La Roche-Posay? Pokud ano, tak využijte parádní slevy na tuto značky v internetové lékárně Dr.Max. Sleva 300Kč je automaticky odečtena z cen e-shopu při nákupu nad 890 Kč. Žádné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 17.12 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Naposledy využito před 10 dní 16 hodin 10 minut 4 sekund

Sleva 20 % na Loréal paris do Dr.Max

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku značky Loréal paris ? Pokud ano, tak využijte parádní slevy na tuto značky v internetové lékárně Dr.Max. Slevu 20% automaticky získáte při nákupu produktů Loréal paris v hodnotě nad 399 Kč v e-shopu. Žádné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 31.12 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Naposledy využito před 10 dní 17 hodin 47 minut 24 sekund

Sleva 25 % na La Roche-Posay do Dr.Max

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku značky La Roche-Posay? Pokud ano, tak využijte parádní slevy na tuto značky v internetové lékárně Dr.Max. Sleva 25% je automaticky odečtena z cen e-shopu. Žádné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 1.10 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Sleva 25% do Dr.Max na La Roche-Posay

Naposledy využito před 6 dní 08 hodin 36 minut 55 sekund

Sleva 25 % na Eucerin do Dr.Max

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku značky EUCERIN? Pokud ano, tak využijte pardání slevy na tuto značky v internetové lékarně Dr.Max. Sleva 25% je automaticky odečte z cen e-shopu. Žadné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 20.8 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Sleva 25% na Eucerin do Dr.Max

Naposledy využito před 8 dní 09 hodin 56 minut 36 sekund

Sleva 200Kč na kosmetiku Vichy v Dr.Max

Ukončeno

Používáte kosmetiku Vichy? Pokud ano, tak využijte pardání slevy na tuto značky v internetové lékarně Dr.Max. Sleva 200Kč se vám automaticky odečte z nákupu. Jedinou podmínkou je minimální nákup v hodnotě 590Kč.

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

DrMax sleva 200Kč na Vichy kosmetiku

Naposledy využito před 1 dní 21 hodin 28 minut 31 sekund