Dr.Max

Dr.Max

Aktuálně 4 slevových kupónů a akcí

Slevové kupóny, akce a další zajímavé nabídky, jako je doprava zdarma, nebo dárek k nákupu. To vše pro vás sledujeme v Internetové lékárně Dr.Max.cz. Ta, nabízí volně prodejné léky, vitamíny, doplňky stravy, výživové doplňky nebo zdravotní pomůcky. V sortimentu najdete také značkovou kosmetiku jako je Vichy, La Roche Posay, Avéne, Eucerin, Mixa a další.  Slevové kódy jsou k dispozici často také pro kosmetiku, dětskou výživu, plenky či lečivé přípravky. S námi v lekárně Dr.Max nakoupíte vždy levněji. 

Sleva 25 % na La Roche-Posay do Dr.Max

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku značky La Roche-Posay? Pokud ano, tak využijte parádní slevy na tuto značky v internetové lékárně Dr.Max. Sleva 25% je automaticky odečtena z cen e-shopu. Žádné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 1.10 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Sleva 25% do Dr.Max na La Roche-Posay

Naposledy využito před 10 hodin 14 minut 34 sekund

Doprava zdarma do e-shopu lékarny Dr.Max

Ukončeno

Plánujte nakoupit online v lékárně Dr.Max? Využijte super nabídky a ušetřete za poštovné! online lékárně Dr. Max teď máte automaticky dopravu zdarma, stačí udělat objednávku alespoň v hodnotě nad 199 Kč. Nakupte tak léky, doplňky stravy, vitamíny, dětskou výživu i zdravotní pomůcky a máte dopravu zdarma

Náš tip: Podívejte se na akční nabídky z letáku

Doprava zdarma v lékarně Dr.Max

Naposledy využito před 1 dní 03 hodin 36 minut 57 sekund

Sleva 25 % na Eucerin do Dr.Max

Ukončeno

Rádi používáte kosmetiku značky EUCERIN? Pokud ano, tak využijte pardání slevy na tuto značky v internetové lékarně Dr.Max. Sleva 25% je automaticky odečte z cen e-shopu. Žadné další podmínky k nákupu se slevou nejsou. Akce platí jen do 20.8 nebo do vyprodání zásob – tak rychle!

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

Sleva 25% na Eucerin do Dr.Max

Naposledy využito před 10 dní 8 minut 11 sekund

Sleva 200Kč na kosmetiku Vichy v Dr.Max

Ukončeno

Používáte kosmetiku Vichy? Pokud ano, tak využijte pardání slevy na tuto značky v internetové lékarně Dr.Max. Sleva 200Kč se vám automaticky odečte z nákupu. Jedinou podmínkou je minimální nákup v hodnotě 590Kč.

Náš tip: Při nákupu na 990 Kč je doprava zdarma

DrMax sleva 200Kč na Vichy kosmetiku

Naposledy využito před 4 dní 01 hodin 19 minut 22 sekund