Astratex.cz

Astratex.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 27

Astratex.cz je největší prodejce spodního prádla a plavek na českém internetu. Veškeré zboží je skladem, takže se vyřizuje 100% objednávek a nedochází k rušení objednávek ze strany obchodu. Využijte k nákupu dámského a pánského spodního prádla naše slevové kupóny do Astratexu a nakupujte se slevou. Kromě prádla e-shop nabízí i textilní doplňky jako jsou trička, čepice, župany, pyžama a další podobné zboží. E-shop často pořádá akce typu "Výprodej" a "Doprava zdarma".

Slevy až 35% na podprsenky na Astratex.cz

Nabídka končí za 3 dní 07 hodin 27 minut 27 sekund

Podprsenek není nikdy dost? Dáváte přednost Push-Up podprsence, Bardot střihu, nevyztuženému nebo plně vyztuženému modelu – využijte slevy až 35% na kvalitní podprsenky od Astratexu. Sleva je automaticky odečtena, stačí kliknou na využít akci a vybrat si model, který vám padne do oka.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Naposledy využito před 05 hodin 28 minut 43 sekund

Sleva 20% + DOPRAVA ZDARMA v Astratex.cz

Ukončeno

Suprová akce v Astratexu, největší prodejce spodního prádla a plavek a textilu v ČR na internetu. Využijte u nás nyní slevu 20% na veškeré zboží v nabídce. Kupte podprsenky, kalhoty, košilky, župany, noční prádlo a další zboží se slevou 20%. Při nákupu nad 799 Kč máte navíc v rámci akce dopravy zdarma – poštovné bezplatně. 

*Akce naplatí na již zlevněné zboží

Naposledy využito před 5 dní 06 hodin 33 minut 51 sekund

Akce DOPRAVA ZDARMA v Astratex.cz

Ukončeno

Suprová akce v Astratexu, největší prodejce spodního prádla a plavek a textilu v ČR na internetu. Využijte pouze dnes akci na DOPRAVU ZDARMA na veškeré zboží v nabídce. Kupte podprsenky, kalhoty, košilky, župany, noční prádlo a další zboží a neplaťte poštovné. Stačí nakoupit alespoň 799Kč. Akce platí pouze dnes!

Náš tip: Podívejte se na další akce e-shopu se spodním prádlem Astratex..cz

Naposledy využito před 09 hodin 23 minut 21 sekund
Získat kód
HD218B

Slevový kupón na slevu 300 Kč a 150 Kč do Astratex.cz

Ukončeno

Pokud se chystáte nakoupit spodní prádlo a další oblečení v e-shopu Astratex.cz, využijte aktuální akci se slevovými kódy na slevu v hodnotě  300 Kč nebo 150 Kč na Vaši v objednávku v ceně nad 1499 Kč nebo 999 Kč.

Slevu u Astratex.cz je možné uplatnit na jakékoliv zboží z nabídky, podprsenky, kalhotky, punčochové zboží, pyžama, župany, trenky, boxerky, ale i na erotické prádlo, oblečení, módní doplňky i plavky!

Náš tip: Při objednávce nad 1499 Kč je poštovné zdarma

Slevový kupón na slevu 300 Kč a 150 Kč do Astratex.cz

Naposledy využito před 06 hodin 25 minut 28 sekund

Slevy až 60% na podprsenky na Astratex.cz

Ukončeno

Podprsenek není nikdy dost? Dáváte přednost Push-Up podprsence, Bardot střihu, nevyztuženému nebo plně vyztuženému modelu – využijte  výprodej a slevy až 60% na kvalitní podprsenky od Astratexu. Sleva je automaticky odečtena, stačí kliknou na využít akci a vybrat si model, který vám padne do oka.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Slevy až 60% na podprsenky na Astratex.cz

Naposledy využito před 8 dní 16 hodin 14 minut 48 sekund

Výprodej - slevy až 70% na Astratex.cz

Ukončeno

Pozor je tady časově omezená akce na výprodej oblečení a doplňků? Využijte aktuální slevy až 70%  od Astratexu v akci Výprodej napříč celou nabídkou.  Stačí kliknou a a vybrat si něco z kategorie oblečení a doplňky Akce platí jen omezeou dobu.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Výprodej - slevy až 70% na Astratex.cz

Naposledy využito před 11 dní 13 hodin 56 minut 52 sekund
Získat kód
NR17

Slevový kupón -200 Kč do Astratex.cz

Ukončeno

Pokud se chystáte nakoupit spodní prádlo a další oblečení v e-shopu Astratex.cz, využijte aktuální akcI se slevovými kódy na slevu v hodnotě  200 Kč  na Vaši v objednávku v ceně nad  1199 Kč.

Slevu u Astratex.cz je možné uplatnit na jakékoliv zboží z nabídky –  podprsenky, kalhotky, punčochové zboží, pyžama, župany, trenky, boxerky, ale i na erotické prádlo, oblečení, módní doplňky a plavky!

Náš tip: Při objednávce nad 1499 Kč je poštovné zdarma

Naposledy využito před 10 dní 19 hodin 43 minut 59 sekund

Výprodej a slevy až 52% na Astratex.cz

Ukončeno

Pozor je tady časově omezená akce na výprodej spodního prádla a doplňků! Využijte aktuální slevy až 52%  od Astratexu v akci povánořního a novoročního výprodeje.  Stačí kliknou a a vybrat si něco z kategorie spodní prádlo a doplňky. Akce je časově omezena. Slevy jsou již započteny v cenách produktů

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Výprodej a slevy až 52% na Astratex.cz

Naposledy využito před 01 měsíců 4 dní 16 minut 22 sekund

Výrodej a slevy až 50% na Astratex.cz

Ukončeno

Pozor je tady časově omezená akce na výprodej spodního prádla a doplňků! Využijte aktuální slevy až 50%  od Astratexu v akciVánořního a povánočního  výprodeje.  Stačí kliknou a a vybrat si něco z kategorie spodní prádlo a doplňky. Akce je časově omezena. Slevy jsou již započteny v cenách produktů

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Výrodej slevy až 50% na Astratex.cz

Naposledy využito před 10 dní 16 hodin 9 minut 2 sekund

Předvánoční výrodej slevy až 50% na Astratex.cz

Ukončeno

Pozor je tady časově omezená akce na předvánořní a vánoční výprodej spodního prádla a doplňků? Využijte aktuální slevy až 50%  od Astratexu v akci předvánoční výprodej.  Stačí kliknou a a vybrat si něco z kategorie spodní prádlo a doplňky. Akce platí do 17.12. – PRODLOUŽENO

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Předvánoční výrodej slevy až 50% na Astratex.cz

Naposledy využito před 21 dní 06 hodin 10 minut 50 sekund
Získat kód
BF17CAT15

Sleva 25% do Astratex.cz

Ukončeno

Vánoční akce v Astratexu je tady. Veškeré nezlevněné spodní prádlo, podprsenky, oblečení, doplňky i plavky z nabídky Astratexu můžete dnes nakoupit s naším slevovým kódem o 25 % výhodněji! 

Slevové kupony nelze kombinovat

Náš tip: Podívejte se do kategorie Tipy na dárky 

Naposledy využito před 3 dní 22 hodin 8 minut 49 sekund

Sleva 35% na TOP produkty do e-shopu do Astratex.cz

Ukončeno

Suprová Mikulášská akce v Astratexu, největší prodejce spodního prádla a plavek v ČR na internetu. Využijte u nás nyní slevu 35% na Topo produkty dle Vašeho výběru. Akce je platná je omezenou dobu, tak rychle.

Naposledy využito před 7 dní 06 hodin 40 minut 33 sekund
Získat kód
BF17B

Sleva 25% do Astratex.cz - Black Friday

Ukončeno

Black Friday akce v Astratexu je zpět. Veškeré nezlevněné spodní prádlo, podprsenky, oblečení, doplňky i plavky z nabídky Astratexu můžete dnes nakoupit s naším slevovým kódem o 25 % výhodněji! 

Nyní s akcí doprava zdarma

Slevové kupony nelze kombinovat

Naposledy využito před 04 hodin 41 minut
Získat kód
BF17

Slevový kód -30% do Astratex.cz + Doprava zdarma

Ukončeno

Pohodlné, elegantní a originální – takové je dámské i pánské spodní prádlo od Astratexu – využijte slevy až 30% v akci CYBER MONDAY na kvalitní podprsenky všech střihů a velikostí, kalhotky z komfortních materiálů, stejně jako župany a pyžama nebo prádlo pro plnější tvary. Stačí si vybrat  model, který vám padne do oka, a použít při nákupu náš kupón

 

Naposledy využito před 2 dní 11 hodin 19 minut 16 sekund
Získat kód
BF7

Slevový kód -30% do e-shopu Astratex.cz

Ukončeno

Pohodlné, elegantní a originální – takové je dámské i pánské spodní prádlo od Astratexu – využijte slevy až 30% v akcu BLACK FRIDAY na kvalitní podprsenky všech střihů a velikostí, kalhotky z komfortních materiálů, stejně jako župany a pyžama nebo prádlo pro plnější tvary. Stačí si vybrat  model, který vám padne do oka, a použít při nákupu náš kupón

Prodlouženo do 26.11 + NAVÍC DOPRAVA ZDARMA (k nákupu nad 299,- Kč)

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Naposledy využito před 2 dní 01 hodin 26 minut 32 sekund

Sleva až 33% na dámské spodní prádlo v Astratex.cz

Ukončeno

Pohodlné, elegantní a originální – takové je dámské spodní prádlo od Astratexu – využijte slevy až 20% na kvalitní podprsenky všech střihů a velikostí, kalhotky z komfortních materiálů, stejně jako župany a pyžama nebo prádlo pro plnější tvary. Sleva je automaticky odečtena, stačí kliknou na využít akci a vybrat si model, který vám padne do oka.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1499Kč

Naposledy využito před 2 dní 8 minut 54 sekund