Bikero.cz

Bikero.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 4

Bikero,je e-shop a kamenná prodejna pro všechny milovníky cyklistiky a lyžování. Jak už z názvu vypovídá, jde o obchod především pro cyklistiku milující sportovce, pro maratonce, drtiče bikeparků, legendy BMX, silniční specialisty i vášnivé polykače kilometrů a objevitele všech možných cyklostezek. V zimě zase pro milovníky hor, lyží a běžek. Díky nám může každý sportovec v tomto obchodě nakupovat se slevou s našimi slevovými kupóny a kódy. Sledujeme každou akci na kola, lyže a další produkty s tím spojené.

Získat kód
chcislevu

Sleva 5% do e-shopu Bikero.cz

Ukončeno

Pro všechny lyžaře a cyklisty je tady slevový kupón -5% pro všechny nákupy do oblíbeného e-shopu se sportovním vybavením na zimní i letní sporty Bikero.cz. Ten kdo si rád užívá sněhu, lyží, přírody a kol to jistě rád využije. Sleva je platná pouze o omezenou dobu. Tak rychle!

Náš tip: Podívejte se na nabídku sezónních výprodejů

Naposledy využito před 19 hodin 26 minut 42 sekund

Bikero akce - Vše za 1/2 aneb -50%

Ukončeno

Užijte si začátek podzimu a babí léto na kole nebo v novém oblečení.  Bikero si pro vás připavilo akci na cyklistické oblečení, jízdní kola, zimní oblečení a doplňky. Na vybrané produkty teď dostanete slevu 50%. Hodil by se vám nový dres a kraťasy? Nebo potřebujete novou bundu a rukavice? Mrkněte do nabídky e-shopu. Akce je časově omezena.

Náš tip: Unikátní služba Bikero, kolo vám přivezou ZDARMA

Bikero akce 50%

Naposledy využito před 5 dní 06 hodin 56 minut 12 sekund

Bikero akce 1+1 ZDARMA na produkty značek SUGOI a KILPI!

Ukončeno

Užijte si začátek podzimu a babí léto na kole v novém oblečení.  Bikero si pro vás připavilo akci na cyklistické oblečení značek Kilpi a Sugoi. Ke každému produktu teď dostanete druhý zdarma. Hodil by se vám nový dres a kraťasy? Nebo potřebujete novou bundu a rukavice? Mrkněte do nabídky e-shopu. Akce je časově omezena.

Náš tip: Podívejte na letní výprodej se slevami až -60%

Bikero akce 1+1

Naposledy využito před 2 dní 18 hodin 28 minut 20 sekund
Získat kód
kilosleva

Sleva 100Kč do eshopu Bikero.cz

Ukončeno

Pro všechny lyžaře a cyklisty je tady slevový kupón -100Kč pro všechny nákupy na 1000Kč do oblíbeného eshopu Bikero.cz. Ten kdo si rád užívá sněhu, lyží, přírody a kol to jistě rád využije. Sleva se nedá uplatnit na akční produkty a je platná do 30.4

 

Naposledy využito před 16 hodin 54 minut 43 sekund