Bikero.cz

Bikero.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 10

Bikero,je e-shop a kamenná prodejna pro všechny milovníky cyklistiky a lyžování. Jak už z názvu vypovídá, jde o obchod především pro cyklistiku milující sportovce, pro maratonce, drtiče bikeparků, legendy BMX, silniční specialisty i vášnivé polykače kilometrů a objevitele všech možných cyklostezek. V zimě zase pro milovníky hor, lyží a běžek. Díky nám může každý sportovec v tomto obchodě nakupovat se slevou s našimi slevovými kupóny a kódy. Sledujeme každou akci na kola, lyže a další produkty s tím spojené.

Doprava zdarma do Bikero.cz

Ukončeno

Bikero si pro vás připravilo akci na dopravu zdarma na veškeré zboží. Kupte si sportovní vybavení a doplňky alespoň za 500 Kč a máte dopravu zdarma. Nebo potřebujete nové kolo, vybavení na sport, bundu a rukavice, batohy? Něco na lyže, snowboard? Mrkněte do nabídky e-shopu. Akce je časově omezena.

Náš tip: Unikátní služba Bikero, kolo vám přivezou ZDARMA

Naposledy využito před 4 dní 19 hodin 59 minut 33 sekund

Výprodej se slevami až 90 % na Bikero.cz

Ukončeno

Zima je sice úryč ale vy si můžete stále za super ceny pořídit nové lyže, výbavu, nebo i nové oblečení. Bikero si pro vás připravilo akci Sezónní výprodej slevy  až 90% na lyžařské oblečení, lyže, vybavení a další doplňky. Na vybrané produkty teď dostanete slevu až 90 %. Hodila by se vám nová bunda a kalhoty? Nebo potřebujete novou helmu a rukavice? Mrkněte do nabídky e-shopu. Akce je časově omezena.

Náš tip: Unikátní služba Bikero, kolo vám přivezou ZDARMA

 

Naposledy využito před 20 hodin 59 minut 44 sekund
Získat kód
KOLONAVIRUS

Sleva 15 % na jakékoliv kolo v Bikero.cz

Ukončeno

Pro všechny cyklisty je tady slevový kupón -15% na jakékoliv kolo z nabídky oblíbeného e-shopu se sportovním vybavením Bikero.cz. Ten kdo si rád užívá jízdu krajinou, v terénu nebo po silnici možná rád využije slevu na nové kvalitní kolo. Sleva je platná pouze o omezenou dobu. Tak rychle!

Náš tip: Podívejte se na nabídku sezónních výprodejů

Naposledy využito před 4 dní 16 hodin 40 minut 45 sekund
Získat kód
PONOZKY

Sleva 15% do e-shopu Bikero.cz

Ukončeno

Pro všechny lyžaře a cyklisty je tady slevový kupón -15% pro všechny nákupy do oblíbeného e-shopu se sportovním vybavením na zimní i letní sporty Bikero.cz. Ten kdo si rád užívá sněhu, lyží, přírody a kol to jistě rád využije. Sleva je platná pouze o omezenou dobu. Tak rychle!

Náš tip: Podívejte se na nabídku sezónních výprodejů

Naposledy využito před 22 hodin 15 minut 27 sekund
Získat kód
DUSICKY19

Sleva 10 % do e-shopu Bikero.cz

Ukončeno

Pro všechny lyžaře a cyklisty je tady slevový kupón -10% pro všechny nákupy do oblíbeného e-shopu se sportovním vybavením na zimní i letní sporty Bikero.cz. Ten kdo si rád užívá sněhu, lyží, přírody a kol to jistě rád využije. Sleva je platná pouze o omezenou dobu. Tak rychle!

Náš tip: Podívejte se na nabídku sezónních výprodejů

Naposledy využito před 4 dní 16 hodin 59 minut 13 sekund

Totální likvidace skladů se slevami až 90% na Bikero.cz

Ukončeno

Všechno letní zboží musí pryč. Bikero si pro vás připravilo akci Totální výprodej letního zboží se slevami až 90% na cyklistické oblečení, jízdní kola, vybavení a další doplňky. Na vybrané produkty teď dostanete slevu 90%. Hodil by se vám nový dres a kraťasy? Nebo potřebujete novou helmu a rukavice? Mrkněte do nabídky e-shopu. Akce je časově omezena.

Náš tip: Unikátní služba Bikero, kolo vám přivezou ZDARMA

 

 

Naposledy využito před 06 hodin 47 minut 27 sekund
Získat kód
SRPEN19

Sleva 10 % na kola v Bikero.cz

Ukončeno

Pro všechny cyklisty je tady slevový kupón -10 % na jakékoliv kolo z nabídky oblíbeného e-shopu se sportovním vybavením Bikero.cz. Ten kdo si rád užívá jízdu krajinou, v terénu nebo po silnici možná rád využije slevu na nové kvalitní kolo. Sleva je platná pouze o omezenou dobu. Tak rychle!

Náš tip: Podívejte se na nabídku sezónních výprodejů

Naposledy využito před 20 hodin 40 minut 47 sekund
Získat kód
100LET

Sleva 100Kč do eshopu Bikero.cz

Ukončeno

Pro všechny lyžaře a cyklisty je tady slevový kupón -100 Kč pro všechny nákupy na 500 Kč do oblíbeného eshopu Bikero.cz. Ten kdo si rád užívá sněhu, lyží, přírody a kol to jistě rád využije. Sleva se nedá uplatnit na akční produkty. Akce je časově omezena, tak rychle

Naposledy využito před 6 dní 16 hodin 38 minut 22 sekund

Bikero akce - Vše za 1/2 aneb -50%

Ukončeno

Užijte si začátek podzimu a babí léto na kole nebo v novém oblečení.  Bikero si pro vás připavilo akci na cyklistické oblečení, jízdní kola, zimní oblečení a doplňky. Na vybrané produkty teď dostanete slevu 50%. Hodil by se vám nový dres a kraťasy? Nebo potřebujete novou bundu a rukavice? Mrkněte do nabídky e-shopu. Akce je časově omezena.

Náš tip: Unikátní služba Bikero, kolo vám přivezou ZDARMA

Bikero akce 50%

Naposledy využito před 4 dní 20 hodin 27 minut 57 sekund

Bikero akce 1+1 ZDARMA na produkty značek SUGOI a KILPI!

Ukončeno

Užijte si začátek podzimu a babí léto na kole v novém oblečení.  Bikero si pro vás připavilo akci na cyklistické oblečení značek Kilpi a Sugoi. Ke každému produktu teď dostanete druhý zdarma. Hodil by se vám nový dres a kraťasy? Nebo potřebujete novou bundu a rukavice? Mrkněte do nabídky e-shopu. Akce je časově omezena.

Náš tip: Podívejte na letní výprodej se slevami až -60%

Bikero akce 1+1

Naposledy využito před 01 měsíců 13 dní 23 hodin 15 minut 36 sekund