Cellbes.cz

Cellbes.cz

Aktuálně 6 slevových kupónů a akcí

Internetový obchod Cellbes.cz přináší trendy módu, která není pouze jedno sezóní záležitostí a navíc vše nabízí v oblíbených velikostech 34 - 64. Perfektně sednoucí střihy a příjemné materiály jsou zárukou, že se v nich budete cítit pohodlně ať jste kdekoli. Cellbes Vám nabízí slevové kupóny a akce na oblečení dámské, pánské nebo dětské. Výhodně za slevové kódy můžete nakoupit i obuv nebo padnoucí módní doplňky.

Získat kód
1380

Slevové kupóny do e-shopu Cellbes: Sleva 15% - 25%

Nabídka končí za 7 dní 23 hodin 27 minut 23 sekund

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu. Až 25% na  oblečení a celý nákup. Oblíbený zásilkový e-shop s módou a bytovým textilem nabízí pěknou akci.

Podmínky akce jsou jednoduché – Čím více nakoupíte, tím vetší bude sleva na váš nákup. Nakupte nad 999 Kč a ušetříte 15 % ceny objednávky, objednejte zboží nad 1499 Kč a zaplatíte méně o 20 % nebo nakupte za více jak 1999 Kč a ušetříte 20 %.

To už se vyplatí!

Sleva na Cellbes.cz je platná po zadání slevového kódu, podle výše vaší objednávky.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

15- 25% sleva do Cellbes

Naposledy využito před 10 dní 59 minut 32 sekund
Získat kód
4828

Sleva 300Kč + Doprava zdarma do obchodu Cellbes

Nabídka končí za 14 dní 23 hodin 27 minut 23 sekund

Plánujete si něco pořídit v Cellbes? Pro každého nového zákazníka má eshop Cellbes.cz připravenou akci se slevou 300Kč při minimálním nákupu za 899Kč + poštovné zdarma. Slevový kód zadejte při objednávce. Slevu nejde kombinovat s jinými slevovými kódy. Každý zákazník můžeme využít kupón pouze jednou.

Náš tip: Nechte si poslat katalog zdarma

Sleva 300Kč a doprava zdarma na Cellbes.cz

Naposledy využito před 04 hodin 2 minut 16 sekund

Sleva 20% na bundy do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na dámské a pánské bundy. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

Sleva 20% na budny do Cellbes

 

 

Naposledy využito před 10 hodin 4 minut 6 sekund

Výprodej v Cellbes - Slevy až 50%

Ukončeno

Využijte aktuální výprodej a slevy až 50% od Cellbes na sezóní módu a bytové doplňky. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Sleva platí na vybrané a označené produkty jako jsou šaty , trička, spodní prádlo, plavky a bytové doplňky.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Nechte si zásílát Celebes newsletter a dostané další slevu 10%

Výprodej slevy až 50% na Cellbes

Naposledy využito před 1 dní 07 hodin 50 minut 42 sekund

Sleva 20% na kalhoty do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na dámské a pánské kalhoty. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

 

Naposledy využito před 8 dní 23 hodin 38 sekund
Získat kód
1380

Slevové kupóny do e-shopu Cellbes: Sleva 10% - 20%

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu. Až 20% na  oblečení a celý nákup. Oblibený zásilkový e-shop s módou a bytovým textilem nabízí pěknou akci.

Podmínky akce jsou jednoduché – Čím více nakoupíéte, tím vetší bude sleva na váš nákup. Nakupte nad 999 Kč a ušetříte 10 % ceny objednávky, objednejte zboží nad 1499 Kč a zaplatíte méně  o 15 % nebo nakupte za více jak 1999 Kč a ušetříte 20 %. To už se vyplatí!

Sleva na Cellbes.cz je platná po zadání slevového kódu, podle výše vaší objednávky.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

Naposledy využito před 17 hodin 16 minut 4 sekund