Cellbes.cz

Cellbes.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 12

Internetový obchod Cellbes.cz přináší trendy módu, která není pouze jedno sezóní záležitostí a navíc vše nabízí v oblíbených velikostech 34 - 64. Perfektně sednoucí střihy a příjemné materiály jsou zárukou, že se v nich budete cítit pohodlně ať jste kdekoli. Cellbes Vám nabízí slevové kupóny a akce na oblečení dámské, pánské nebo dětské. Výhodně za slevové kódy můžete nakoupit i obuv nebo padnoucí módní doplňky.

Získat kód
1807

Sleva 300 Kč do obchodu Cellbes

Ukončeno

Plánujete si něco pořídit v Cellbes? Pro každého nového zákazníka má eshop Cellbes.cz připravenou akci se slevou 300Kč při minimálním nákupu za 1499Kč. Slevový kód zadejte při objednávce. Slevu nejde kombinovat s jinými slevovými kódy. Každý zákazník můžeme využít kupón pouze jednou. Neplatí na již zlevněné zboží

Náš tip: Nechte si poslat katalog zdarma

Naposledy využito před 22 hodin 24 minut 49 sekund

Výprodej v Cellbes - Slevy až 50%

Nabídka končí za 11 dní 16 hodin 25 minut 58 sekund

Využijte aktuální výprodej a slevy až 50% od Cellbes na sezóní módu a bytové doplňky. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Sleva platí na vybrané a označené produkty jako jsou šaty , trička, spodní prádlo, kalhoty, svetry, tuniky, bundy a další módu či doplňky.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Nechte si zásílat Celebes newsletter a dostané další slevu 10%

 

 

Naposledy využito před 4 dní 13 hodin 11 minut 40 sekund
Získat kód
MAY18

Slevový kupón -25% na vše do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu a sortiment z kategorie bydlení.  25% sleva na nezlevněnou kolekci s naším kódem. Prohlédněte si jedinečnou kolekci švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí.

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

*(neplatí na již zlevněné produkty značek Soyaconcept, Dasia, Novita)

Naposledy využito před 1 dní 16 hodin 20 minut 22 sekund
Získat kód
FEB18

Sleva 150 Kč do obchodu Cellbes

Ukončeno

Plánujete si něco pořídit v Cellbes? Pro každého nového zákazníka má e-shop Cellbes.cz připravenou akci se slevou 150 Kč . Slevový kód zadejte při objednávce. Slevu nejde kombinovat s jinými slevovými kódy. Každý zákazník můžeme využít kupón pouze jednou.  Slevový kód zadejte v košíku, stačí se v e-shopu přihlásit nebo zaregistrovat a sleva 150 Kč vám bude okamžitě odečtena.

Náš tip: Nechte si poslat katalog zdarma


Naposledy využito před 1 dní 01 hodin 53 minut 49 sekund

Sleva 20% na vše do koupelny na Cellbes.cz

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na veškeré zboží a produkty do koupelny. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí jen omezenou dobu a  do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

Sleva 20% na vše do koupelny na Cellbes.cz

Naposledy využito před 20 hodin 9 minut 9 sekund
Získat kód
18710

Slevové kupóny do e-shopu Cellbes: Sleva 10% - 20%

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu. Až 20% na  oblečení a celý nákup. Oblibený zásilkový e-shop s módou a bytovým textilem nabízí pěknou akci.

Podmínky akce jsou jednoduché – Čím více nakoupíéte, tím vetší bude sleva na váš nákup. Nakupte nad 999 Kč a ušetříte 10 % ceny objednávky, objednejte zboží nad 1499 Kč a zaplatíte méně  o 15 % nebo nakupte za více jak 1999 Kč a ušetříte 20 %. To už se vyplatí!

Sleva na Cellbes.cz je platná po zadání slevového kódu, podle výše vaší objednávky.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

Naposledy využito před 4 dní 12 hodin 21 minut 34 sekund
Získat kód
18013

Slevový kupón 25% na nejdažší produkt do Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou zimní módu. 25% sleva na nejdražší produkt a nezlevněnou kolekci s naším kódem do 28. 01. 2018. Prohlédněte si jedinečnou kolekci švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí

Nelze kombinovat s jinými slevami. Platí pro každého zákazníka pouze jednou.

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

Naposledy využito před 23 hodin 45 minut 29 sekund

Dodatečná sleva 30% do Cellbes i na již zlevněné zboží

Ukončeno

Využijte aktuální slevovu akci od Cellbes na dámskou a pánskou zimní módu. 30% sleva na již zlevněné zboží v sekci výprodej. Není třeba žádný kód, sleva je již započtena do ceny (platí červená cena). Prohlédněte si jjedinečné zboží švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí

Nelze kombinovat s jinými slevami.

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

Naposledy využito před 11 dní 16 hodin 43 minut 38 sekund
Získat kód
1755

Sleva 20% do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu a srotiment z kategorie bydlení. Až 20% sleva na nezlevněnou kolekci s naším kódem do 27. 11. 2017. Prohlédněte si jedinečnou kolekci švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí.

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

Sleva 20% do Cellbes

Naposledy využito před 1 dní 03 hodin 14 minut 30 sekund
Získat kód
1380

Slevové kupóny do e-shopu Cellbes: Sleva 15% - 25%

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu. Až 25% na  oblečení a celý nákup. Oblíbený zásilkový e-shop s módou a bytovým textilem nabízí pěknou akci.

Podmínky akce jsou jednoduché – Čím více nakoupíte, tím vetší bude sleva na váš nákup. Nakupte nad 999 Kč a ušetříte 15 % ceny objednávky, objednejte zboží nad 1499 Kč a zaplatíte méně o 20 % nebo nakupte za více jak 1999 Kč a ušetříte 20 %.

To už se vyplatí!

Sleva na Cellbes.cz je platná po zadání slevového kódu, podle výše vaší objednávky.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

15- 25% sleva do Cellbes

Naposledy využito před 19 hodin 17 minut 49 sekund

Sleva 20% na bundy do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na dámské a pánské bundy. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

Sleva 20% na budny do Cellbes

 

 

Naposledy využito před 3 dní 08 hodin 6 minut 35 sekund

Sleva 20% na kalhoty do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na dámské a pánské kalhoty. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

 

Naposledy využito před 6 dní 09 hodin 36 minut 44 sekund