Cellbes.cz

Cellbes.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 15

Akce, slevy a slevové kupóny do internetového obchodu Cellbes.cz, který přináší trendy módu, jenž není pouze jedno sezónní záležitostí. Vše navíc nabízí v oblíbených velikostech 34 - 64. Perfektně padnoucí střihy a příjemné materiály jsou zárukou, že se v nich budete cítit pohodlně ať jste kdekoli. Cellbes Vám nabízí slevové kupóny a akce na dámské, pánské nebo dětské oblečení. Využijte slevové kupóny do Cellbes a nakupte výhodně třeba obuv a další trendy módní doplňky.

Získat kód
1908

Slevové kupóny do e-shopu Cellbes: Sleva 10% - 20%

Nabídka končí za 6 dní 18 hodin 20 minut 53 sekund

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu. Až 20% na oblečení a celý nákup. Oblíbený zásilkový e-shop s módou a bytovým textilem nabízí pěknou akci.

Podmínky akce jsou jednoduché – Za co více nakoupíte, tím vetší bude sleva na váš nákup. Nakupte zboží za 999 Kč a ušetříte 10 % ceny objednávky, objednejte zboží za 1499 Kč a zaplatíte méně  o 15 % nebo nakupte za více než 1999 Kč a ušetříte 20 %. To už se vyplatí!

Sleva na Cellbes.cz je platná po zadání slevového kódu, podle výše vaší objednávky.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

Sleva do Cellbes 10-20%

Naposledy využito před 2 dní 08 hodin 12 minut 46 sekund

Výprodej v Cellbes - Slevy až 50%

Ukončeno

Využijte aktuální extra slevy až 50% od Cellbes na sezónní módu a bytové doplňky. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva platí na sekci výprodej a to na vybrané a označené produkty jako jsou šaty, trička, spodní prádlo, kalhoty, svetry, tuniky, bundy a další módu či doplňky.  Akce platí jen omezenou dobu nebo do vyprodání zásob.

Náš tip: Nechte si zasílat Cellbes newsletter a dostanete další slevu 10%

 

 

 

Naposledy využito před 3 dní 08 hodin 14 minut 59 sekund

Sleva 20 % do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevovovou akci od Cellbes na dámskou a pánskou módu a sortiment z kategorie trička a pulovry nebo kalhotky a podprsenky . Až 20% sleva na vybranou kolekci bez nutnosti použít kód. Prohlédněte si jedinečnou nabídku švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí. Slevny nelze kombinovat a plati do vyprdání zásob nebo ukončení akce

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

Naposledy využito před 1 dní 22 hodin 53 minut 51 sekund
Získat kód
1907

Sleva 300 Kč do obchodu Cellbes

Ukončeno

Plánujete si něco pořídit v Cellbes? Pro každý nákup nad 1499 Kč, má eshop Cellbes.cz připravenou akci se slevou 300 Kč. Slevu nejde kombinovat s jinými slevovými kódy. Takže vyberte zboží, použijte kód a ušetřte se slevovým kupónem Cellbes 300 Kč.

Náš tip: Nechte si poslat katalog zdarma

Naposledy využito před 1 dní 12 minut 24 sekund

Sleva 30% na trička a tuniky do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 30% od Cellbes na dámské vybrané trička a tuniky. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

 

 

Naposledy využito před 7 dní 12 hodin 41 minut 39 sekund
Získat kód
JUNE19

Slevový kupón -25% na vše do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu a sortiment z kategorie bydlení.  25% sleva na nezlevněnou kolekci s naším kódem. Prohlédněte si jedinečnou kolekci švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí.

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 19 hodin 28 minut 28 sekund

Sleva 20% na plavky a plážovou módu do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na plavky a plážovou módu. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

 

 

Naposledy využito před 2 dní 06 hodin 46 minut 6 sekund
Získat kód
1901

Slevový kupón 25% na nejdražší produkt do Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou zimní módu. 25% sleva na nejdražší produkt a nezlevněnou kolekci s naším kódem jen na omezenou dobu. Prohlédněte si jedinečnou kolekci švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí

Nelze kombinovat s jinými slevami. Platí pro každého zákazníka pouze jednou.

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

Naposledy využito před 2 dní 11 hodin 37 minut 19 sekund

Výprodej v Cellbes - Slevy až 60%

Ukončeno

Využijte aktuální výprodej a slevy až 60% od Cellbes na sezónní módu a bytové doplňky. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Sleva platí na vybrané a označené produkty jako jsou šaty, trička, spodní prádlo, kalhoty, svetry, tuniky, bundy a další módu či doplňky.  Akce platí do vyprodání zásob nejpozději však do 31.1.2018.

Náš tip: Nechte si zasílat Celebes newsletter a dostanete další slevu 10%

 

 

Naposledy využito před 4 dní 21 hodin 50 minut 45 sekund
Získat kód
FEB18

Sleva 150 Kč do obchodu Cellbes

Ukončeno

Plánujete si něco pořídit v Cellbes? Pro každého nového zákazníka má e-shop Cellbes.cz připravenou akci se slevou 150 Kč . Slevový kód zadejte při objednávce. Slevu nejde kombinovat s jinými slevovými kódy. Každý zákazník můžeme využít kupón pouze jednou.  Slevový kód zadejte v košíku, stačí se v e-shopu přihlásit nebo zaregistrovat a sleva 150 Kč vám bude okamžitě odečtena.

Náš tip: Nechte si poslat katalog zdarma


Naposledy využito před 2 dní 13 hodin 30 minut 55 sekund

Sleva 20% na vše do koupelny na Cellbes.cz

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na veškeré zboží a produkty do koupelny. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí jen omezenou dobu a  do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

Sleva 20% na vše do koupelny na Cellbes.cz

Naposledy využito před 3 dní 06 hodin 35 minut

Dodatečná sleva 30% do Cellbes i na již zlevněné zboží

Ukončeno

Využijte aktuální slevovu akci od Cellbes na dámskou a pánskou zimní módu. 30% sleva na již zlevněné zboží v sekci výprodej. Není třeba žádný kód, sleva je již započtena do ceny (platí červená cena). Prohlédněte si jjedinečné zboží švédské módní značky CELLBES. Pohodlné a lehce kombinovatelné kousky pro běžné nošení i slavnostní příležitosti najdete v široké paletě velikostí

Nelze kombinovat s jinými slevami.

Náš tip: Při nákupu na 2200 Kč máte dopravu zdarma

Naposledy využito před 4 dní 22 hodin 28 minut 36 sekund
Získat kód
1380

Slevové kupóny do e-shopu Cellbes: Sleva 15% - 25%

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón od Cellbes na dámskou a pánskou módu. Až 25% na  oblečení a celý nákup. Oblíbený zásilkový e-shop s módou a bytovým textilem nabízí pěknou akci.

Podmínky akce jsou jednoduché – Čím více nakoupíte, tím vetší bude sleva na váš nákup. Nakupte nad 999 Kč a ušetříte 15 % ceny objednávky, objednejte zboží nad 1499 Kč a zaplatíte méně o 20 % nebo nakupte za více jak 1999 Kč a ušetříte 20 %.

To už se vyplatí!

Sleva na Cellbes.cz je platná po zadání slevového kódu, podle výše vaší objednávky.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

15- 25% sleva do Cellbes

Naposledy využito před 2 dní 11 hodin 17 minut 45 sekund

Sleva 20% na bundy do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na dámské a pánské bundy. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

Sleva 20% na budny do Cellbes

 

 

Naposledy využito před 4 dní 19 hodin 47 minut 41 sekund

Sleva 20% na kalhoty do e-shopu Cellbes

Ukončeno

Využijte aktuální slevu 20% od Cellbes na dámské a pánské kalhoty. Podmínky akce jsou jednoduché – Sleva je již odečtena v dané kategorii. Platí fialové ceny. Sleva platí na vybrané a označené produkty.  Akce platí do vyprodání zásob.

Náš tip: Podívejte se na zajímavé kousky ve výprodeji

 

 

Naposledy využito před 1 dní 02 hodin 37 minut 2 sekund