Designshoes.cz

Designshoes.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 2

Akce, slevy a slevoví kupóny do e-shopu DesignShoes.cz, který má v nabídce značkovou , trendy a pohodlou obuv. V sortimentu najdete hlavně značkové boty, které pečlivě vybírají na těch nejznámějších módních veletrzích nejen v Evropě. Využijte naše slevy na boty do DesignShoes a nakupute se slevou boty pro ženy jako jsou baleríny, lodičky, kozačky, polobotky, sandály, žabky, pantofle, ale i pro pány tenisky, polobotky nebo kotníčkové boty. Nakupte levněji než ostatní a využijte slevy na boty.

Získat kód
VEZEMEZDARMA

Doprava zdarma na boty do DesignShoes.cz

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón na dopravu zdarma při nákupu boty do e-shopu DesignShoes.cz (platí jen na boty), který vám zajistí poštovné zdarma vašeho nákupu obuvy. Kupte tak polobotky, lodičky, sandálky, pantofle, slip-ony, espadrilky, kotníčkové boty, tenisky a další typy obuvi, bez nutnosti platit pošotvné.  Kód platí jen omezenou dobu, tak neváhejte a využijte jej k nákupu trendy boty na novou sezónu.

Náš tip: Podívejte se na slevový kód por nákup bot

Naposledy využito před 13 dní 14 hodin 51 minut 12 sekund
Získat kód
JARO15

Slevový kupón -15 % na boty do DesignShoes.cz

Ukončeno

Využijte aktuální slevový kupón na boty do e-shopu DesignShoes.cz, který vám odečte z ceny vašeho nákupu -15 %. Kupte tak levněji polobotky, lodičky, sandálky, pantofle, slip-ony, espadrilky, kotníčkové boty, tenisky a další typy obuvi. Slevový kód platí jen omezenou dobu, tak neváhejte a využijte jej k nákupu trendy boty na novou sezónu.

Náš tip: Při nákupu nad 1000 Kč máte doprabu zdarma

Naposledy využito před 15 dní 23 hodin 18 minut 41 sekund