KetoMix.cz

KetoMix.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 1

Aktuální akce, slevy a slevové kupóny do obchodu KetoMIX.cz, který nabízí velmi oblíbenou často vyhledávanou, úspěšnou keto dietu (nebo také proteinovou dietu), která se zakládá na zvýšeném příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se tělo dostane do stavu tzv. ketózy a začne spalovat energii uloženou v tucích. Díky domu začne tělo hubnout rychle, bez nutnosti hladovění a další námahy. Produkty od značky KetoMIX jsou vyvinuty týmem odborníků v čele se specialistou na proteiny a výživovou poradkyní. Kromě akcí a slevový kódu, které pro vás hlídáme můžete využít například dopravu zdarma.

500 Kč sleva na balíček ketonové diety - KetoMIX

Ukončeno

Využijte aktuální slevu -500 Kč na baliček velmi oblíbené ketonové diety značky KetoMix.cz. -500 Kč platí na balíček KETONOVÁ DIETU NA 4 TÝDNY (140 PORCÍ + 10 ZDARMA). V balíčku dostanete jídlo na 4 týdny (5 porcí denně). K dietě se doporučuje přidat zeleninu a oříšky. Díky vysokému obsahu bílkovin a minimu sacharidů se tělo dostane do stavu ketózy a začne spalovat vlastní tuky.

 4 týdenní balení ketonové diety Ketomix dále obsahuje 80 porcí koktejlu, 6 balení příchutí Vašeho výběru ze 7 druhů, 20 porcí polévky – zeleninová a sýrová, 20 porcí kaše – čokoládová a banánovo-jablečná, 20 porcí na omelety – zeleninová a sýrová, 10 porcí palačinek a navíc dostanete praktický šejkr spolu s jídelníčkem a recepty.

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma

500 Kč sleva na balíček ketonové diety - KetoMIX

Naposledy využito před 2 dní 06 hodin 19 minut 22 sekund