KetoMix.cz

KetoMix.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 5

Aktuální akce, slevy a slevové kupóny do obchodu KetoMIX.cz, který nabízí velmi oblíbenou často vyhledávanou, úspěšnou keto dietu (nebo také proteinovou dietu), která se zakládá na zvýšeném příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se tělo dostane do stavu tzv. ketózy a začne spalovat energii uloženou v tucích. Díky domu začne tělo hubnout rychle, bez nutnosti hladovění a další námahy. Produkty od značky KetoMIX jsou vyvinuty týmem odborníků v čele se specialistou na proteiny a výživovou poradkyní. Kromě akcí a slevový kódu, které pro vás hlídáme můžete využít například dopravu zdarma.

20% sleva na všechny KetoMIX produkty

Ukončeno

Využijte ještě dnes 20% slevu na všechny KetoMIX produkty. Nestihli jste jste se ještě dostat do žádané formy? Nemusíte zoufat. S KetoMixem to zvládnete kdykoliv! Nyní všechny KetoMix produkty s časově ometenou slevou. Není třeba použít kód, sleva je již započtena do cen v e-shopu

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

Naposledy využito před 5 dní 04 hodin 58 minut 18 sekund

Dieta KetoMIX na 14 dní zdarma

Ukončeno

Využijte aktuální nabídku – KetoMix dietu na 14 dnů zdarma, stačí k tomu splnit jen několik věcí! Jeké to jsou?

 1. Objednejte 4 týdenní balíček ketonové diety, který je nyní navíc se slevou 22 %. (4 týdenní balíček obsahuje celkem 140 porcí jídla, při splnění následujících podmínek dostanete zdarma dalších 70 porcí.) 
 2. Sdílejte na Facebooku nebo Instagramu příspěvek, že začínáte hubnout. Přidejte hashtag #hubnusketomix nebo označte stránku @KetoMix.
 3. Registrujte se na stránce hubnusketomix.cz. Po registraci získáte přístup do členské sekce.
 4. Po 3 týdnech od zahájení diety se pochlubte na Facebooku nebo Instagramu vaší fotkou s KetoMix produkty. Přidejte hashtag #hubnusketomix nebo označte stránku @KetoMix.
 5. Tu samou fotku pošlete na [email protected]

 

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma

Naposledy využito před 3 dní 02 hodin 29 sekund

11 % sleva na detoxikační balíček ketonové diety - KetoMIX

Ukončeno

Využijte aktuální slevu -11% na detoxikační baliček velmi oblíbené ketonové diety značky KetoMix.cz.

Cítíte, že byste se měli pročistit? Odměňte své tělo trochou péče a zbavte ho toxinů, které se možná léta ukládalo do vaší tukové tkáně? Ulevit na několik dní svému trávení? Vyberte si osmidenní detoxikační balíček KetoMix. Najdete v něm bezlaktózový koktejl, nízkosacharidové těstoviny a rýži, tablety KetoMix Detox, a pro posílení podzimní imunity i multivitamin. Nyní se slevou 11%, která je časově omezena!

Obsah balíčku:

 • 1x bezlaktózový koktejl (40 porcí)
 • 1x konjakové špagety
 • 1x konjakové tagliatelle
 • 1x konjaková rýže
 • 1x KetoMix Detox
 • 1x multivitamíny KetoMix
 • 1x plastová odměrka
 • 1x manuál s informacemi a recepty
 • 1x shaker nebo jedna tyčinka ZDARMA jako dárek
  (vyberte si v prvním kroku objednávky v nákupním košíku)

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 13 dní 18 hodin 59 minut 32 sekund

Až 50% sleva na KetoMIX produkty - Black Friday

Ukončeno

Využijte ještě dnes až 50% slevu na všechny KetoMIX produkty. Nestihli jste se během léta dostat do žádáné formu? Nemusíte zoufat. S KetoMixem to zvládnete kdykoliv! Nyní všechny ketomix produkty s časově ometenou slevou. Není třeba použít kód, sleva je již započtena do cen v e-shopu. Akce Black Friday totiž beží i na KetoMix!

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

Naposledy využito před 01 měsíců 8 dní 10 hodin 56 minut 49 sekund

500 Kč sleva na balíček ketonové diety - KetoMIX

Ukončeno

Využijte aktuální slevu -500 Kč na baliček velmi oblíbené ketonové diety značky KetoMix.cz. -500 Kč platí na balíček KETONOVÁ DIETU NA 4 TÝDNY (140 PORCÍ + 10 ZDARMA). V balíčku dostanete jídlo na 4 týdny (5 porcí denně). K dietě se doporučuje přidat zeleninu a oříšky. Díky vysokému obsahu bílkovin a minimu sacharidů se tělo dostane do stavu ketózy a začne spalovat vlastní tuky.

 4 týdenní balení ketonové diety Ketomix dále obsahuje 80 porcí koktejlu, 6 balení příchutí Vašeho výběru ze 7 druhů, 20 porcí polévky – zeleninová a sýrová, 20 porcí kaše – čokoládová a banánovo-jablečná, 20 porcí na omelety – zeleninová a sýrová, 10 porcí palačinek a navíc dostanete praktický šejkr spolu s jídelníčkem a recepty.

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma

500 Kč sleva na balíček ketonové diety - KetoMIX

Naposledy využito před 02 měsíců 9 dní 13 hodin 16 minut 2 sekund