KetoMix.cz

KetoMix.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 5

Aktuální akce, slevy a slevové kupóny do obchodu KetoMIX.cz, který nabízí velmi oblíbenou často vyhledávanou, úspěšnou keto dietu (nebo také proteinovou dietu), která se zakládá na zvýšeném příjmu bílkovin a minimálním příjmu sacharidů. Díky tomu se tělo dostane do stavu tzv. ketózy a začne spalovat energii uloženou v tucích. Díky domu začne tělo hubnout rychle, bez nutnosti hladovění a další námahy. Produkty od značky KetoMIX jsou vyvinuty týmem odborníků v čele se specialistou na proteiny a výživovou poradkyní. Kromě akcí a slevový kódu, které pro vás hlídáme můžete využít například dopravu zdarma.

15% sleva na všechny KetoMIX produkty

Nabídka končí za 21 hodin 48 minut 46 sekund

Využijte ještě dnes 15% slevu na všechny KetoMIX produkty. Nestihli jste jste se ještě dostat do žádané formy? Nemusíte zoufat. S KetoMixem to zvládnete kdykoliv! Nyní všechny KetoMix produkty s časově ometenou slevou. Není třeba použít kód, sleva je již započtena do cen v e-shopu

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

Naposledy využito před 13 dní 06 hodin 47 minut 32 sekund

Dieta KetoMIX na 14 dní zdarma

Ukončeno

Využijte aktuální nabídku – KetoMix dietu na 14 dnů zdarma, stačí k tomu splnit jen několik věcí! Jeké to jsou?

 1. Objednejte 4 týdenní balíček ketonové diety, který je nyní navíc se slevou 22 %. (4 týdenní balíček obsahuje celkem 140 porcí jídla, při splnění následujících podmínek dostanete zdarma dalších 70 porcí.) 
 2. Sdílejte na Facebooku nebo Instagramu příspěvek, že začínáte hubnout. Přidejte hashtag #hubnusketomix nebo označte stránku @KetoMix.
 3. Registrujte se na stránce hubnusketomix.cz. Po registraci získáte přístup do členské sekce.
 4. Po 3 týdnech od zahájení diety se pochlubte na Facebooku nebo Instagramu vaší fotkou s KetoMix produkty. Přidejte hashtag #hubnusketomix nebo označte stránku @KetoMix.
 5. Tu samou fotku pošlete na [email protected]

 

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma

Naposledy využito před 2 dní 06 hodin 49 minut 16 sekund

11 % sleva na detoxikační balíček ketonové diety - KetoMIX

Ukončeno

Využijte aktuální slevu -11% na detoxikační baliček velmi oblíbené ketonové diety značky KetoMix.cz.

Cítíte, že byste se měli pročistit? Odměňte své tělo trochou péče a zbavte ho toxinů, které se možná léta ukládalo do vaší tukové tkáně? Ulevit na několik dní svému trávení? Vyberte si osmidenní detoxikační balíček KetoMix. Najdete v něm bezlaktózový koktejl, nízkosacharidové těstoviny a rýži, tablety KetoMix Detox, a pro posílení podzimní imunity i multivitamin. Nyní se slevou 11%, která je časově omezena!

Obsah balíčku:

 • 1x bezlaktózový koktejl (40 porcí)
 • 1x konjakové špagety
 • 1x konjakové tagliatelle
 • 1x konjaková rýže
 • 1x KetoMix Detox
 • 1x multivitamíny KetoMix
 • 1x plastová odměrka
 • 1x manuál s informacemi a recepty
 • 1x shaker nebo jedna tyčinka ZDARMA jako dárek
  (vyberte si v prvním kroku objednávky v nákupním košíku)

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 02 měsíců 2 dní 03 hodin 30 minut 28 sekund

Až 50% sleva na KetoMIX produkty - Black Friday

Ukončeno

Využijte ještě dnes až 50% slevu na všechny KetoMIX produkty. Nestihli jste se během léta dostat do žádáné formu? Nemusíte zoufat. S KetoMixem to zvládnete kdykoliv! Nyní všechny ketomix produkty s časově ometenou slevou. Není třeba použít kód, sleva je již započtena do cen v e-shopu. Akce Black Friday totiž beží i na KetoMix!

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

Naposledy využito před 02 měsíců 12 dní 19 hodin 56 minut 31 sekund

500 Kč sleva na balíček ketonové diety - KetoMIX

Ukončeno

Využijte aktuální slevu -500 Kč na baliček velmi oblíbené ketonové diety značky KetoMix.cz. -500 Kč platí na balíček KETONOVÁ DIETU NA 4 TÝDNY (140 PORCÍ + 10 ZDARMA). V balíčku dostanete jídlo na 4 týdny (5 porcí denně). K dietě se doporučuje přidat zeleninu a oříšky. Díky vysokému obsahu bílkovin a minimu sacharidů se tělo dostane do stavu ketózy a začne spalovat vlastní tuky.

 4 týdenní balení ketonové diety Ketomix dále obsahuje 80 porcí koktejlu, 6 balení příchutí Vašeho výběru ze 7 druhů, 20 porcí polévky – zeleninová a sýrová, 20 porcí kaše – čokoládová a banánovo-jablečná, 20 porcí na omelety – zeleninová a sýrová, 10 porcí palačinek a navíc dostanete praktický šejkr spolu s jídelníčkem a recepty.

Náš tip: Využijte akci na dopravu zdarma

500 Kč sleva na balíček ketonové diety - KetoMIX

Naposledy využito před 02 měsíců 2 dní 22 hodin 4 minut 45 sekund