Kontakto.cz

Kontakto.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 8

Akce, slevy a slevové kupóny do internetového obchodu Kontakto.cz, který nabízí kontaktní čočky, oční kapky a roztoky. Můžete si vybrat z širokého sortimentu čočky jednodenní, dvoutýdenní, měsíční, roční, denní a noční, progresivní, torické, multifokální astigmatické čočky nebo barevné. Krom mnoh a druhů kontaktních čoček zde najdete i známe značky jako jsou Clean Active, FitView FitView, AquaView, AirView, Acuvue, Air Optix, PureVision, Dailies, Biofinity, Freshlook, Soflens, Proclear, Eyeye, Horien. Ušetřete s námi při využití slevových kódů.

Získat kód
B1I2r

Sleva 15 % na vše do Kontakto.cz

Ukončeno

Slevový kupón na 15% slevu na vše v akci do e-shopu Kontakto.cz. Sleva je platná na kompletní sortiment zboží od brýlí po kontaktní čočky včetně nejprodávanějších značek AquaView Daily, FitView Daily, DAILIES® AquaComfort Plus™, Acuvue 1-DAY Moist™ a další.

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst a doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

 

Naposledy využito před 01 měsíců 8 dní 02 hodin 2 minut 42 sekund
Získat kód
UR14

Sleva 14 % na vše do Kontakto.cz

Ukončeno

Slevový kupón na 14% slevu na vše v akci do e-shopu Kontakto.cz. Sleva je platná na kompletní sortiment zboží od brýlí po kontaktní čočky včetně nejprodávanějších značek AquaView Daily, FitView Daily, DAILIES® AquaComfort Plus™, Acuvue 1-DAY Moist™ a další.

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst

Naposledy využito před 01 měsíců 16 dní 03 hodin 12 minut 58 sekund
Získat kód
MAR18

Doprava zdarma do Kontakto.cz

Ukončeno

Slevový kupón na dopravu zdarma do e-shopu Kontakto.cz. Akce je platná na kompletní sortiment kontaktních čoček včetně nejprodávanějších značek AquaView Daily, FitView Daily, DAILIES® AquaComfort Plus™, Acuvue 1-DAY Moist™ a další. Stačí při nákupu využít náš slevový kód. Využijte poštovné zdarma do Kontakto.cz dokud můžete!

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst

 

Naposledy využito před 02 měsíců 7 dní 21 hodin 16 minut 51 sekund
Získat kód
CHEAP

Sleva 9 % na kontaktní čočky do Kontakto.cz

Ukončeno

Slevový kupón na 9% slevu na kontaktní čočky do e-shopu Kontakto.cz. Sleva je platná na kompletní sortiment kontaktních čoček včetně nejprodávanějších značek AquaView Daily, FitView Daily, DAILIES® AquaComfort Plus™, Acuvue 1-DAY Moist™ a další.

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst

Slevový kód -9% do Kontakto.cz

Naposledy využito před 01 měsíců 29 dní 06 hodin 16 minut 27 sekund
Získat kód
JANV

Sleva 10 % na kontaktní čočky do Kontakto.cz

Ukončeno

Slevový kupón na 10% slevu na kontaktní čočky do e-shopu Kontakto.cz. Sleva je platná na kompletní sortiment kontaktních čoček včetně nejprodávanějších značek AquaView Daily, FitView Daily, DAILIES® AquaComfort Plus™, Acuvue 1-DAY Moist™ a další.

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst

Sleva 10 % na kontaktní čočky do Kontakto.cz

Naposledy využito před 01 měsíců 13 dní 06 hodin 52 minut 16 sekund
Získat kód
NY30 nebo NV30

Slevový kód -30% na obruby do Kontakto.cz

Ukončeno

Využijte slevový kupón na 30% slevu na vybrané značky obrub do e-shopu Kontakto.cz. Sleva je platná po zadání našeho slevového kódu. Kupte levněji značky jako Belutti, Moretti, Emporio Armani…

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst

Naposledy využito před 6 dní 09 hodin 22 minut 2 sekund
Získat kód
7AV

Sleva 7 % na kontaktní čočky do Kontakto.cz

Ukončeno

Slevový kupón na 7% slevu na kontaktní čočky do e-shopu Kontakto.cz. Sleva je platná na kompletní sortiment kontaktních čoček včetně nejprodávanějších značek AquaView Daily, FitView Daily, DAILIES® AquaComfort Plus™, Acuvue 1-DAY Moist™ a další.

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst

 

Naposledy využito před 02 měsíců 3 dní 14 hodin 58 minut 9 sekund
Získat kód
DDZ17

Sleva 100 Kč + doprava zdarma do Kontakto.cz

Ukončeno

Slevový kupón na 100 Kč slevu na kontaktní čočky do e-shopu Kontakto.cz. Sleva je platná na kompletní sortiment kontaktních čoček včetně nejprodávanějších značek AquaView Daily, FitView Daily, DAILIES® AquaComfort Plus™, Acuvue 1-DAY Moist™ a další. Stačí nakoupit za 1500 Kč. Nyní navíc s dopravou zdarma

Náš tip: Více jak 500 odběrných míst

 

 

Naposledy využito před 02 měsíců 23 dní 12 hodin 41 minut 47 sekund