Kosmas

Kosmas

Počet slevových kupónů a akcí: 6

Akce, slevy a slevové kupóny do online knihkupectví Kosmas.cz, které vám přináší širokou nabídku klasických knížek, e-knih, audioknih a další zajimávý sortiment pro všechny milovníky literatury. Pokud se právě chystáte na nákup knih, nebo knižky kupujete často, jistě vám přijde vhod nějaký ten slevový kupón nebo slevový kód do e-shopu Kosmas.cz. Pak už si stačí jen vybrat ze žánru jako jsou detektivky, knihy pro děti a mládež, beletrie, historické knihy, fantasy a sci-fi, romány, naučná literatura a mnohé další. 

Velké letní slevy až 96 % v knihkupectví Kosmas.cz

Nabídka končí za 12 dní 15 hodin 34 minut 34 sekund

Využijte právě teď k nákupu vaší oblíbené knihy, e-knihy nebo audioknihy velké letní slevy se slevami až 96% v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Akce je časově omezena, tak rychle, nebo ty nej Bestsellery už nebudou.

 

 

Naposledy využito před 24 dní 18 hodin 9 minut 30 sekund

Sleva 20% na vše v knihkupectví Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď slevy 20 % k nákupu třeba jednoho nebo více ze světových bestsellerů  v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Kosmas slaví 20 let a vy dostanete slevu. Právě teď je ideální čas koupit knihy levněji.  Akce je časově omezena, tak rychle, nebo ty nejlepší knihu už nebudou. Platí pouze online

Náš tip: Využijte k vyzvednutí jednu s 28 kamenných prodejen.

 

 

Naposledy využito před 15 dní 05 hodin 23 minut 36 sekund

Doprava zdarma do knihkupectví v Kosmas.cz

Ukončeno

Akce – právě teď dopravu zdarma na všechny knihy v knihkupectví kosmas. Využijte této jedinečné nabídky a kupte knihy s poštovným zdarma. Nenechte se omezovat cenou za dopravu. Akce je časově omezena, tak rychle.

 

 

Naposledy využito před 11 dní 07 hodin 33 minut 24 sekund

Předprodej se slevou 20 % v knihkupectví Kosmas.cz - Velký knižní čtvrtek

Ukončeno

Využijte právě teď k nákupu vaší oblíbené knihy, e-knihy nebo audioknihy Velký knižní čtvrtek  – Předprodej se slevou 20 % v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Akce je časově omezena, tak rychle, nebo celou akci promeškáte. 

 

Naposledy využito před 3 dní 15 hodin 46 minut 35 sekund

Sleva 10% na Bestsellery v knihkupectví Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď slevy 10% k nákupu jednoho nebo více ze světových bestsellerů  v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Akce je časově omezena, tak rychle, nebo ty nej Bestsellery už nebudou.

Náš tip: Využijte k vyzvednutí jednu s 28 kamenných prodejen.

 

 

Naposledy využito před 16 dní 06 hodin 34 minut 23 sekund

Doprava zdarma na knihy osobního rozvoje v Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď dopravu zdarma na oblíbené knihy o osobním rozvoji v knihkupectví kosmas. Zažijte restart a kupte knihy které vás posunou dál. Nyní navíc s poštovný zdarma. Akce je časově omezena, tak rychle.

 

 

Naposledy využito před 3 dní 22 hodin 55 minut 26 sekund