Kosmas

Kosmas

Počet slevových kupónů a akcí: 7

Akce, slevy a slevové kupóny do online knihkupectví Kosmas.cz, které vám přináší širokou nabídku klasických knížek, e-knih, audioknih a další zajimávý sortiment pro všechny milovníky literatury. Pokud se právě chystáte na nákup knih, nebo knižky kupujete často, jistě vám přijde vhod nějaký ten slevový kupón nebo slevový kód do e-shopu Kosmas.cz. Pak už si stačí jen vybrat ze žánru jako jsou detektivky, knihy pro děti a mládež, beletrie, historické knihy, fantasy a sci-fi, romány, naučná literatura a mnohé další. 

Sleva 20% na vše v knihkupectví Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď slevy 20 % k nákupu třeba jednoho nebo více ze světových bestsellerů  v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Kosmas slaví 20 let a vy dostanete slevu. Právě teď je ideální čas koupit knihy levněji.  Akce je časově omezena, tak rychle, nebo ty nejlepší knihu už nebudou. Platí pouze online

Náš tip: Využijte k vyzvednutí jednu s 28 kamenných prodejen.

 

 

Naposledy využito před 3 dní 03 hodin 34 minut 55 sekund

Sleva 100 Kč a doprava zdarma v knihkupectví Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď slevy 100 Kč a dopravy zdarma  k nákupu třeba jednoho nebo více ze světových bestsellerů  v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Kosmas nabízí vánoční slevu a vy dostanete slevu. Právě teď je ideální čas koupit knihy levněji.  Akce je časově omezena, tak rychle, nebo ty nejlepší knihu už nebudou. Platí pouze online pro nákupy nad 900 kč

Náš tip: Využijte k vyzvednutí jednu s 28 kamenných prodejen.

 

 

Naposledy využito před 24 dní 23 hodin 1 minut 18 sekund

Velké letní slevy až 96 % v knihkupectví Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď k nákupu vaší oblíbené knihy, e-knihy nebo audioknihy velké letní slevy se slevami až 96% v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Akce je časově omezena, tak rychle, nebo ty nej Bestsellery už nebudou.

 

 

Naposledy využito před 4 dní 05 hodin 53 minut 39 sekund

Doprava zdarma do knihkupectví v Kosmas.cz

Ukončeno

Akce – právě teď dopravu zdarma na všechny knihy v knihkupectví kosmas. Využijte této jedinečné nabídky a kupte knihy s poštovným zdarma. Nenechte se omezovat cenou za dopravu. Akce je časově omezena, tak rychle.

 

 

Naposledy využito před 5 dní 15 hodin 39 minut 38 sekund

Předprodej se slevou 20 % v knihkupectví Kosmas.cz - Velký knižní čtvrtek

Ukončeno

Využijte právě teď k nákupu vaší oblíbené knihy, e-knihy nebo audioknihy Velký knižní čtvrtek  – Předprodej se slevou 20 % v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Akce je časově omezena, tak rychle, nebo celou akci promeškáte. 

 

Naposledy využito před 10 dní 23 hodin 37 minut 23 sekund

Sleva 10% na Bestsellery v knihkupectví Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď slevy 10% k nákupu jednoho nebo více ze světových bestsellerů  v e-shopu knihkupectví KOSMAS.cz. Akce je časově omezena, tak rychle, nebo ty nej Bestsellery už nebudou.

Náš tip: Využijte k vyzvednutí jednu s 28 kamenných prodejen.

 

 

Naposledy využito před 5 dní 13 hodin 36 minut 34 sekund

Doprava zdarma na knihy osobního rozvoje v Kosmas.cz

Ukončeno

Využijte právě teď dopravu zdarma na oblíbené knihy o osobním rozvoji v knihkupectví kosmas. Zažijte restart a kupte knihy které vás posunou dál. Nyní navíc s poštovný zdarma. Akce je časově omezena, tak rychle.

 

 

Naposledy využito před 03 hodin 8 minut 33 sekund