Kulina

Kulina

Počet slevových kupónů a akcí: 2

✅ Hodnocení obchodu: Nic mocJde toDobrýSkvělýNejlepší

www.kulina.cz

Akce, slevy a slevové kupóny do internetového obchodu Kulina.cz, který má ve svém sortimentu hlavně kvalitní vybavení do kuchyně, jídelny, koupelny nebo na zahradu. Každý den sledujeme jejich výhodné nabídky, abyste při svém nákupu mohli využít slevové kupóny, nebo slevové kódy Kulina, díky kterým můžete výhodněji nakoupit třeba hrnce, pánve, potřeby na vaření, pečení, sklenice, talíře, hrnky, sklenice, příbory, nože, misky termosky, kávovary, ručníky, přehozy, župany, křesla, sedací vaky, dekorační polštáře, ale i kuchyňské roboty, mixéry, mlýnky a šlehače.Levněji než ostatní tak budete moct zakoupit i zboží světově proslulých výrobců jako WMF, Silit, Zwilling, Revol, či Riedel.

Získat kód
3B6CF77A1198

Sleva 15% na celý sortiment na Kulina.cz

Ukončeno

Využijte aktuální pěknou akci Prémiové dny Kulina, kde můžete využít slevový kupón na kompletní sortiment e-shopu Kulina.cz -15 %. Kupte tak kvalitní zboží pro stolování, vaření a kuchyňský textil výhodněji než kdy jindy.

Náš tip: Při nákupu nad 2000 Kč je poštovné zcela zdarma! 

Naposledy využito před 20 hodin 27 minut 40 sekund

Sleva až -30% na kuchyňské potřeby v Kulina.cz

Ukončeno

Využijte aktuální pěknou akci do e-shopu Kulina.cz, kde celý duben můžete využit slevy na vybrané kategorie až 30 %. Kupte tak kvalitní zboží pro stolování, vaření a kuchyňský textil výhodněji než kdy jindy.

Náš tip: Při nákupu nad 2000 Kč je poštovné zcela zdarma! 

Sleva až -30% na kuchyňské potřeby v Kulina.cz

Naposledy využito před 19 dní 11 hodin 8 minut 20 sekund