KvětinyExpres

KvětinyExpres

Počet slevových kupónů a akcí: 1

Poslat květinu ženě nebo dívce nebylo nikdy jednodušší. Díky online květinářství Květiny Expres, které nabízí prodej a rozvoz květin po Praze a ČR, tak můžete učinit z pohodlí domova a díky našim slevovým kupónům ještě ušetřit. Květinářství má širokou nabídkou klasických, dárkových i svatebních kytic. Tak využijte slevy na květiny a svatební či slavnostní kytice.V e-shopu najdete také sezónní květiny například ke sv. Valentýnu, dárkové květiny, květiny pro radost nebo dárkové koše a doplňky jako vína a čokolády. Nakupujte za slevové kupóny ty nejhezčí květiny.

Získat kód
cj15procent

Slevový kupón -15% sleva na květiny a kytice na Kvetinyexpres.cz

Ukončeno

Potřebujete květinu a nechcete stát obří frontu v květinářství. Na sv.Valentýna, k narozeninám, svátku, výročí,jako poděkování, ale i jindy můžete využít online nákup a rozvoz květin od Kvetinyexpres.cz. Slevový kód na slevu -15% se vám bude určitě hodit. Tak neváhajte akce platí jen omezenou dobu!

Doručení květiny je již do 90 minut po Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Českých Budějovicích, Liberci, Olomouci, Strakonicích, Zlíně, Jihlavě, Příbrami, Hradci Králové a téměř celé ČR. Květiny, které koupíte zde, vydrží. Čerstvé květiny od vybraných pěstitelů se dováží 5x v týdnu z Holandska

Náš tip: Rozvoz ZDARMA při nákupu nad 999 Kč. Platí pouze ve městech.


Naposledy využito před 09 hodin 56 minut 55 sekund