Kytary.cz

Kytary.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 3

Získat kód
EXTAZE

Slevový kupón -5% na Kytary.cz

Ukončeno

Plánujete nákup na Kytary.cz? Využijte aktuálně platný slevový kupón na slevu -5% z nákupu v e-shopu Kytary.cz. Slevový kód platí při objednávce za jakoukoliv částku.  Sleva neplatí na již zlevněné zboží.

Nakupte tak levněji hudební nástroje jako kytary, baskytary, klávesy, bubny a bicí, činely, harmoniky, housle, flétny, vybavení pro DJ, zvukové aparatury, reproduktory a další hudební nástroje či doplňky pro hudebníky. Ušetřete tak 5% z ceny vašeho nákupu.

Naposledy využito před 11 dní 14 hodin 57 minut 45 sekund

Doprava ZDARMA! na Kytary.cz

Ukončeno

Plánujete nákup na Kytary.cz? Tak využijte aktuálně probíhající akci DOPRAVA ZDARMA. Akce platí při objednávce nad 300 Kč, jako dopravu zvolte „Doprava zdarma (GLS)“
Ušetřete při nákupu hudebních nástrojů a vyžijte akce na poštovné zdarma.


Naposledy využito před 01 měsíců 9 dní 21 hodin 11 minut 42 sekund
Získat kód
CERVENEC1000

Slevový kupón -1000 Kč na Kytary.cz

Ukončeno

Plánujete nákup na Kytary.cz? Využijte aktuálně platný slevový kupón na slevu -1000 Kč z nákupu v e-shopu Kytary.cz. Slevový kód platí při objednávce za 10.000 Kč a více.  Akce je časově omezena.

Nakupte tak levněji hudební nástroje jako kytary, baskytary, klávesy, bubny a bicí, činely, harmoniky, housle, flétny, vybavení pro DJ, zvukové aparatury, reproduktory a další hudební nástroje či doplňky pro hudebníky. Ušetřete tak 1000 Kč  z ceny vašeho nákupu.

Naposledy využito před 11 dní 15 hodin 7 minut 13 sekund