Mall.cz

Mall.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 6

Akce, slevy a slevové kupónx do MALL.cz. Obrovská internetová nákupní galerie kde nabízí hlavně domácí spotřebiče, elektroniku, sportovní vybavení, zdraví, hračky, módu a další produkty. Využijte Mall slevový kupón, slevový kód nebo jiné slevy či akce třeba na velké i malé domácí spotřebiče, televize, fotoapráty, mobilní telefony, notebooky a jiné. Sledujem všechyn akční nabídky Mall.cz, tak abyste mohli nakoupit levněji než ostatni.

Mall.cz Dny - Slevové kupóny až 30%

Ukončeno

Využijte k nákupu ty zajímavé slevy v akci MALL DNY na Mall.cz. Na některé produkty je sleva až 30 %. Kupte tak levněji zboží z kategorii Televize a audio, Mobilní telefony, Smart a GPS, Bílé zboží, Domácí spotřebiče, Počítače a kancelář, Pro děti, Foto, Sport, Outdoor, Hobby a zahrada, Domácnost. Podívejte se na speciální podstránku na najdete desítky slevových kódů k využití. Stačí kliknout na tlačítko „Využít akci“ a vybrat si.

Náš tip: Aktuální akce na dopravu zdarma na vybrané domácí spotřebiče

Naposledy využito před 11 dní 10 hodin 43 minut 2 sekund

Doprava zdarma na Mall.cz

Ukončeno

Využijte akci doprava zdarma na vše v e-shopu Mall.cz. Akce je časově omezena, tak neváhejte a ušetřit na poštovné při nákupu domácích spotřebičů. Takže platí třeba i na bíle zboží, produkty osobní péče a další. Neplatí na partnerský prodej.

Náš tip:  Podívejte se na Mega výprodej

Naposledy využito před 9 dní 12 hodin 25 minut 39 sekund

Slevy až 80% - Black Friday na Mall.cz

Ukončeno

PRODLOUŽENO. Využijte k nákupu ty největší slevy v akci Black Friday na Mall.cz. Na některé produkty je sleva až 80 %. Kupte tak levněji zboží z kategorii Televize a audio, Mobilní telefony, Smart a GPS, Bílé zboží, Domácí spotřebiče, Počítače a kancelář, Pro děti, Foto, Sport, outdoor,Hobby a zahrada, Domácnost.

Naposledy využito před 9 dní 12 hodin 27 minut 35 sekund

Sleva 20% na vybrané spotřebiče Tefal na Mall.cz

Ukončeno

Využijte aktuální slevou akci do e-shopu Mall.cz na vybrané spotřebiče, tentokráte od značky Tefal, který nabízí 20% slevu na zboží od této značky. Stačí při nákupu vybrat produkty z kategorie týden slev, použít náš kód a sleva 20 % je vaše. Ušetřete z už tak nízkých cen domácích spotřebičů, potřeb do domácnosti či elektroniky. Akce je časově omezena, tak rychle.

Náš tip: Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma

 

Naposledy využito před 10 dní 10 hodin 57 minut 52 sekund

Sleva 15% na spotřebiče Candy na Mall.cz

Ukončeno

Využijte aktuální slevou akci do e-shopu Mall.cz na vybrané spotřebiče značky Candy, který nabízí 15% slevu na zboží od této značky. Stačí při nákupu vybrat produkty z kategorie týden slev a sleva 15 % je vaše. Ušetřete z už tak nízkých cen domácích spotřebičů, potřeb do domácnosti či elektroniky. Akce je časově omezena, tak rychle.

Náš tip: Při objednávce nad 2000 Kč je doprava zdarma

 

Naposledy využito před 1 dní 11 hodin 48 minut 15 sekund
Získat kód
2DILNA10

Sleva 10 % na vše pro dílnu do Mall.cz

Ukončeno

Slevový kód -10% na vybrané zboží a nářadí do dílny v e-shopu Mall.cz.  Neváhejte a využijte náš slevový kupón na nákup  zboží v kategorii vše pro dílnu v e-shopu Mall.cz. Slevové kódy najdete v detailu vybraných produktů

Nakupte výhodněji sortiment jako Kleště, sady nářadí, vrtačky, pily, šroubováky, brusky, akumulátorové nářadí, wapky a další potřebné kousky.

Náš tip: Při nákupu nad 1000 Kč neúčtuje Conrad žádné poplatky za dopravu


Naposledy využito před 2 dní 11 hodin 34 minut 35 sekund