Philips.cz

Philips.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 7

Akce, slevy a slevové kupóny do e-shopu Philips.cz, který nabízí hlavně kvalitní elektroniku a domácí elektrospotřebiče. Využijte některý slevový kód Philips, nebo jinou výhodnou akci a nakupte levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary  ,výbavu pro děti, oblíbené vysavače, jako jsou například populární robotické vysavače nebo pohodlní bezsáčkové vysavače a mnohem více. Ušetřete s námi při nákupu v originálním e-shopu značky Philips.

Získat kód
AF-ONLINEKUPONY20

20% sleva na vše do e-shopu Philips.cz

Nabídka končí za 2 dní 12 hodin 29 minut 35 sekund

Využijte zajímavou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí slevový kupón -20 % na všechny objednávky bez limitu výše nákupu. Neváhejte a využijte tuto akci při nákupu. Kupte tak levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary, výbavu pro děti, oblíbené vysavače a další zboží. 

Náš tip: Pro všechny nákupy nabízí Philips dopravu zdarma

Naposledy využito před 22 hodin 26 minut 18 sekund
Získat kód
AF-ONLINEKUPONY5

5 % slevový kupón na vše do e-shopu Philips.cz

Nabídka končí za 03 měsíců 10 dní 12 hodin 29 minut 35 sekund

Využijte pěknou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí slevový kupón -5 % na všechny objednávky bez limitu výše nákupu. Neváhejte a nakupte premiovou elektroniku a vybavení do domácnosti levněji. Kupte tak levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary, výbavu pro děti, oblíbené vysavače a další zboží. 

Náš tip: Pro všechny nákupy nabízí Philips dopravu zdarma

Naposledy využito před 1 dní 04 hodin 24 minut 24 sekund

Slevy až -57% v e-shopu Philips.cz - Jarní úklid skladu

Ukončeno

Využijte zajímavou akci Jarní úklid skladu slevy až -57 % v e-shopu Philips.cz. Neváhejte a využijte tuto akci při nákupu. Kupte tak levněji třeba kuchyňské spotřebiče, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary, výbavu pro děti, oblíbené vysavače a další zboží. Tahle nabídka tady zase dlouho nebude.

Náš tip: Pro všechny nákupy můžete využít i slevový kupón Philips -5%

 

Naposledy využito před 01 měsíců 17 dní 34 minut 42 sekund
Získat kód
ONLINEKUPONY20

20% sleva na vybrané zboží v e-shopu Philips.cz

Ukončeno

Využijte zajímavou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí slevový kupón -20 % na vybrané kategorie bez limitu výše nákupu. Neváhejte a využijte tuto akci při nákupu. 

A na které zboží či kategorie slevový kód platí?

Péče o vlasy
Dámské holení a préče o pokožku
Kuchyňské spotřebiče

Tak neváhejte a nakupte v těchto kategoriích o 20% levněji

Náš tip: Pro všechny nákupy nabízí Philips dopravu zdarma

Naposledy využito před 4 dní 15 hodin 6 minut 17 sekund
Získat kód
ONLINEKUPONY10

10 % slevový kupón do e-shopu Philips.cz

Ukončeno

Využijte pěknou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí dodatečný slevový kupón -10 % na všechny objednávky bez limitu výše nákupu. Neváhejte a nakupte premiovou elektroniku a vybavení do domácnosti levněji. Kupte tak levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby Sonicare, žehličky, kávovary, výbavu pro děti, oblíbené vysavače a další zboží.  Akce je časově omezena, moc dlouho neváhejte.

Náš tip: Pro všechny nákupy nabízí Philips dopravu zdarma

Naposledy využito před 3 dní 18 hodin 29 minut 17 sekund

Black Friday až -50% sleva do e-shopu Philips.cz

Ukončeno

Využijte zajímavou akci Black Friday slevy až -50 % v e-shopu Philips.cz. Neváhejte a využijte tuto akci při nákupu. Kupte tak levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary, výbavu pro děti, oblíbené vysavače a další zboží. Tahle nabídka tady zase dlouho nebude.

Náš tip: Pro všechny nákupy můžete využít i slevový kupón Philips -5%

 


Naposledy využito před 4 dní 31 minut 16 sekund

Doprava zdarma do e-shopu Philips.cz

Platí do odvolání

Využijte zajímavou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí dopravu zdarma na všechny objednávky bez limitu výš nákupu. Neváhejte a využijte akci na poštovné zdarma při nákupu.

Náš tip: Podívejte se na další akční nabídky

Naposledy využito před 3 dní 16 hodin 3 minut 25 sekund