Philips.cz

Philips.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 3

Akce, slevy a slevové kupóny do e-shopu Philips.cz, který nabízí hlavně kvalitní elektroniku a domácí elektrospotřebiče. Využijte některý slevový kód Philips, nebo jinou výhodnou akci a nakupte levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary  ,výbavu pro děti, oblíbené vysavače, jako jsou například populární robotické vysavače nebo pohodlní bezsáčkové vysavače a mnohem více. Ušetřete s námi při nákupu v originálním e-shopu značky Philips.

Získat kód
ONLINEKUPONY5

5 % slevový kupón na vše do e-shopu Philips.cz

Ukončeno

Využijte pěknou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí slevový kupón -5 % na všechny objednávky bez limitu výše nákupu. Neváhejte a nakupte premiovou elektroniku a vybavení do domácnosti levněji. Kupte tak levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary, výbavu pro děti, oblíbené vysavače a další zboží. 

Náš tip: Pro všechny nákupy nabízí Philips dopravu zdarma

Naposledy využito před 1 dní 22 hodin 49 minut 37 sekund
Získat kód
PHILIPSNAROZENINY20

20% sleva na vše do e-shopu Philips.cz

Ukončeno

Využijte zajímavou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí slevový kupón -20 % na všechny objednávky bez limitu výše nákupu. Neváhejte a využijte tuto akci při nákupu. Kupte tak levněji třeba televize, domácí projektory, holicí strojky, elektronické kartáčky na zuby, žehličky, kávovary, výbavu pro děti, oblíbené vysavače a další zboží. 

Náš tip: Pro všechny nákupy nabízí Philips dopravu zdarma

Naposledy využito před 1 dní 05 hodin 47 minut 31 sekund

Doprava zdarma do e-shopu Philips.cz

Platí do odvolání

Využijte zajímavou nabídku v e-shopu Philips.cz, který nabízí dopravu zdarma na všechny objednávky bez limitu výš nákupu. Neváhejte a využijte akci na poštovné zdarma při nákupu.

Náš tip: Podívejte se na další akční nabídky

Naposledy využito před 3 dní 01 hodin 2 minut 22 sekund