Scanquilt.cz

Scanquilt.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 3

Akce, slevy a slevové kupóny do e-shopu SCANquilt.cz, který nabízí originální kolekce povlečení a ložního prádla SCANquilt v různých motivech a barevných provedeních, anti-alergenní přikrývky a polštáře,chrániče na matrace, povlečení, prostěradla, dekorační přikrývky a polštářky, ubrusy, ručníky nebo župany. Podívejte na naší nabídku slevových kódů, kupónu a slevových akcí a nakupte v e-shopu Scanquilt levněji než ostatní. 

Získat kód
DL20VM523X

Sleva 20% na celý sortiment SCANquilt

Ukončeno

Získejte slevu 20% při nákupu nezlevněného zboží. Platí na celý sortiment prodejny SCANquilt se slevovým kódem. Slevy nelze sčítat ani jinak kombinovat. Platí při nákupu v e-shopu www.scanquilt.cz. Se slevou tak můžete koupit polštáře, přikrývky, ložní prádlo, povlečení, župany a deky a další zajímavé a hlavně kvalitní zboží.

 

 

Naposledy využito před 2 dní 19 hodin 36 minut 34 sekund

Doprava zdarma na kompletní sortiment SCANquilt

Ukončeno

Využijte akci na dopravu zdarma a ušetřete při nákupu v oblíbené prodejně s povlečením, ložním prádlem a dalšími doplňky SCANquilt.cz. Akce na poštovné zdarma platí jen omezenou dobu, tak neváhejte s nákupem.

 

Náš tip: Podívejte se i na další zajímavé akce v e-shopu.

 

Naposledy využito před 5 dní 09 hodin 51 minut 24 sekund
Získat kód
SMA7E

Sleva 15% na dětský sortiment SCANquilt

Ukončeno

Využijte pěknou slevu 15% při nákupu dětského sortimentu v oblíbené prodejně nejen s ložním prádlem SCANquilt, Slevy nelze sčítat ani jinak kombinovat. Platí v e-shopu www.scanquilt.cz.

Náš tip: Při nákupu nad 500 Kč máte dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 2 dní 18 hodin 58 minut 56 sekund