Teta drogerie

Teta drogerie

Počet slevových kupónů a akcí: 3

Doprava zdarma do e-shopu TETA drogerie

Ukončeno

Využijte dopravu zdarma v e-shopu Drogerie Teta. Vybírejte produkty jako jsou, šampóny, krémy, tělová mléka, krémy proti vráskám, odličovače, micelární vody, balzámy a další zboží z kategorie osobní kosmetiky, hygienických prostředků pro úklid a další v oblíbené online drogerii TETA. Poštovné zdarma platí pro všechny zákazníky, kteří nakoupí nad 700 Kč. Akce platí omezenou dobu!

 

 

Naposledy využito před 01 měsíců 5 dní 14 hodin 42 minut 20 sekund

Sleva 100 Kč při nákupu vybraných značek do TETA drogerie

Ukončeno

Kupte levněji zboží od značek Amete, Flore, Ellie. DentaMax, Happy Kids a další. Vybírejte si tyto produkty se 100 Kč slevou. Platí pro nákupy nad 500 Kč v libovolné kombinaci. Nakupte levněji v online drogerii TETA. Sleva platí pro všechny zákazníky, pro nákup se slevou 40 % není nutné být členem klubu TETA.

Naposledy využito před 01 měsíců 9 dní 20 hodin 14 minut 6 sekund

40 % sleva na Nivea a Labello do TETA drogerie

Ukončeno

Kupte levněji zboží od značek Nivea nebo Labelo. Vybírejte produkty s 40 % slevou třeba šampóny, krémy, tělová mléka, krémy proti vráskám, odličovače, micelární vody, balzámy a veškerý další sortiment těchto oblíbených značek v online drogerii TETA. Sleva platí pro všechny zákazníky, pro nákup se slevou 40 % není nutné být členem klubu TETA.

 

Naposledy využito před 01 měsíců 3 dní 03 hodin 26 minut 54 sekund