UrbanStore.cz

UrbanStore.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 12

Akce, slevy a slevové kupóny do módního e-shopu UrbanStore.cz, kde najdete širokou nabídku kvalitní značkové módy pro volný čas, sport i běh. Vybírat můžete z trendy tenisek a bot, triček, mikin, kalhot, tepláků, topů, košil, spodního prádla, bund a dalších doplňků. V nabídce jsou oblíbené značky jako Nike, Adidas, Puma, Under Armour, Diesel, Levis, Converse a mnohé další. Sledujeme za vás slevy a akce v tomto e-shopu, abyste toho pořídili více za méně peněz.

Slevy až 50% v UrbanStore.cz

Nabídka končí za 4 dní 19 hodin 38 minut 57 sekund

Využijte pohádkové slevy až 50% v tomto oblíbeném módním e-shopu. Slevy až 50% na vybrané značkyAkce potrvá až do 23.12 V kolekci naleznete velký výběr z dámských a pánských věcí. Kupte tak výhodněji trička, mikiny, boty, bundy, tenisky, tepláky, kraťasy, kalhoty a další.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Naposledy využito před 10 dní 11 hodin 1 minut 38 sekund

Black Friday v Urban Store - Slevy až 80%.

Ukončeno

Využijte Black Friday Week slevami až 80% v tomto oblíbeném módním e-shopu. Slevy až 80% na vybrané značky a zbožíAkce potrvá až do konce týdne. V nabídce naleznete velký výběr z dámských a pánských outfitů. Kupte tak výhodněji trička, mikiny, boty, tenisky, tepláky, kraťasy, kalhoty a další zboží světových značek jako je adidas, converse, nike, under armour, levis jiné.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

 

Naposledy využito před 7 dní 17 hodin 48 minut 49 sekund

Doprava zdarma do UrbanStore.cz

Ukončeno

Využijte letní akci dopravy zdarma a ušetřete na poštovném v v tomto oblíbeném módním e-shopu. Stačí nakoupit za 300 Kč a více a doprava zdarma je vaše. V e-shopu naleznete velký výběr z dámských a pánských věcí. Kupte tak výhodněji trička, mikiny, boty, tenisky, tepláky, kraťasy, kalhoty a další.

Náš tip: Sledujte jejich slevy a výprodeje až 70%

 

Naposledy využito před 4 dní 22 hodin 30 minut 20 sekund
Získat kód
SKOLA18

Sleva 50% na dětské oblečení a obuv v Urbanstore.cz

Ukončeno

Využijte pěknou akci Sleva 50% na dětskou módu na oblíbeného e-shopu s módou tentokrát 50% sleva na doplňky, boty a vše dětské oblečení. Akce trvá jen omezeou dobu. V kolekci naleznete především velký výběr zboží jako jsou batohy a tašky, čepice, mikiny, boty, trička a další nezbytné doplňky. Kupte tak výhodněji mnoho věcí pro děti.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Naposledy využito před 10 hodin 33 minut 34 sekund

Sleva 20% na adidas Originals, Converse, Vans v UrbanStore

Ukončeno

Patří mezi tvé oblíbené značky adidas Originals, Converse, Vans ? Tak využij pěknou akci tohoto oblíbeného módního e-shopu tentokrát 20% sleva na nové kolekce těchto trendy značek. Akce trvá jen omezenou dobu. V kolekci naleznete především velký výběr módních a trendy bot , triček, mikin, kalhot a dalšího zboží,

K využití akce není třeba žádný kód, sleva je promítnuta již u produktů v e-shopu. Akce platí jen na označené produkty

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Sleva 20% na adidas Originals, Converse, Vans v UrbanStore

Naposledy využito před 12 dní 03 hodin 30 minut 26 sekund
Získat kód
novinky18

Sleva 30% na všechny nové kolekce v UrbanStore.cz

Ukončeno

Využijte pěknou akci tohoto oblíbeného módního e-shopu tentokrát 30% sleva na všechny nové kolekceAkce potrvá až do 16. září. V kolekci naleznete především velký výběr z nových jarních, ale i letních věcí. Kupte tak výhodněji trička, mikiny, boty, tenisky, tepláky, kraťasy, kalhoty a další.

Využití této nabídky je pro všechny milovníky značek Under Armour, Adidas, Converse, Diesel, Vans, GAS, Lacoste, Nike, Pepe Jenas, Puma, Reebok, Replay a desítek podobných nutnost!

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Naposledy využito před 08 hodin 19 minut 11 sekund
Získat kód
SKOLA18

Sleva 20% na doplňky a vše dětské v Urbanstore.cz

Ukončeno

Využijte pěknou akci Back to school tohoto oblíbeného módního e-shopu tentokrát 20% sleva na doplňky a vše dětské. Akce potrvá až do 26.8. V kolekci naleznete především velký výběr zboží jako jsou batohy a tašky, čepice, mikiny, boty, trička a další nezbytné doplňky. Kupte tak výhodněji mnoho věcí v akci Back to school.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Naposledy využito před 1 dní 20 hodin 13 minut 27 sekund
Získat kód
PODZIMNIOBUTI

Sleva 20% na novou kolekci bot v UrbanStore.cz

Ukončeno

Využijte pěknou akci tohoto oblíbeného módního e-shopu tentokrát 20% sleva na kolekci bot. Akce potrvá až do 9.září. V kolekci kromě podzimních bot naleznete především velký výběr módních a sportovních bot prozkoukmejte celou sekci. 🙂

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1500 Kč

Naposledy využito před 4 dní 22 hodin 5 minut 33 sekund

Letní výprodej v Urban Store. Slevy až 70%.

Ukončeno

Využijte letní výprodej se slevami až 70% v tomto oblíbeném módním e-shopu. Slevy až 70% na vybrané značky a zbožíAkce potrvá až do 19.srpna. V nabídce naleznete velký výběr z dámských a pánských outfitů. Kupte tak výhodněji trička, mikiny, boty, tenisky, tepláky, kraťasy, kalhoty a další zboží světových značek jako je adidas, converse, nike, under armour, levis jiné.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Naposledy využito před 15 dní 15 hodin 35 minut 37 sekund

Sleva 30% na značky Replay a Diesel v UrbanStore.cz

Ukončeno

Patří mezi tvé oblíbené značky Replay a Diesel? Tak využij pěknou akci tohoto oblíbeného módního e-shopu tentokrát 30% sleva na nové kolekce těchto lifestylových italských značek. Akce potrvá jen omezenou dobu. V kolekci naleznete především velký výběr módních a trendy bot , triček, mikin, kalhot a dalšího zboží pro letošní léto, možná i jaro. 🙂

K využití akce není třeba žádný kód, sleva je promítnuta již u produktů v e-shopu.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Naposledy využito před 11 dní 01 hodin 40 minut 2 sekund

Sleva 20 % na nové kolekce značek Adidas, Converse a Vans v UrbanStore.cz

Ukončeno

Patří mezi tvé oblíbené značky Adidas, Converse a Vans? Tak využij pěknou akci tohoto oblíbeného módního e-shopu tentokrát 20% sleva na nové kolekce těchto streetových značek. Akce potrvá až do 6. května. V kolekci naleznete především velký výběr módních a sportovních bot , triček, mikin, kalhot a dalšího zboží pro letošní léto, možná i jaro. 🙂

K využití akce není třeba žádný kód, sleva je promítnuta již u produktů v e-shopu.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000 Kč

Naposledy využito před 20 dní 19 hodin 16 minut 19 sekund
Získat kód
GLAMIDAYS

Sleva 20% na všechny nové kolekce v UrbanStore.cz

Ukončeno

Využijte pěknou akci tohoto oblíbeného módního e-shopu tentokrát 20% sleva na všechny nové kolekceAkce potrvá až do 23. dubna. V kolekci naleznete především velký výběr z nových jarních, ale i letních věcí. Kupte tak výhodněji trička, mikiny, boty, tenisky, tepláky, kraťasy, kalhoty a další.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 1000Kč

Naposledy využito před 4 dní 11 hodin 14 minut 4 sekund