Wojas.cz

Wojas.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 6

Akce, slevy a slevové kupóny do internetového obchodu  Wojas.cz, která má v nabídce  široký sortiment kvalitní dámské a pánské obuvi a bot. Produkty značky Wojas se vyznačují svým jedinečným designem. V nabídce naleznete i produkty jako je například kožená galanterie, jejíž nabídka je také velmi pestrá. Využijte při nákupu různé slevy, akce a slevové kupóny které obchod Wojas nabízí. Ušetřete při nákupu polobotek, kotníčkové obuvi, lodiček, mokasín, žabek, balerín, sandálů či peněženek, aktovek nebo pásků 

Získat kód
FINAL

Sleva 20% na výprodejovou kolekci na Wojas.cz

Ukončeno

Využijte aktuální akci na výprodejovou kolekci zboží v e-shopu Wojas.cz a kupte trendy obuv či doplňky se slevou 20%. Stačí využít slevový kupón a z nákupu se vám odečte 20%. Akce je časově omezena, tak si pospěšte s nákupem. Akci nelze kombinovat s jinýmy slevami

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Naposledy využito před 6 dní 14 hodin 7 minut 5 sekund

Slevy až 50 % - Výprodej na Wojas.cz

Ukončeno

Využijte aktuální slevy až 50 % ve výprodeji zboží v e-shopu Wojas.cz a kupte trendy obuv či doplňky se slevou. Stačí navštívit sekci výprodej a vybrat si z nabízených modelů s výraznou slevou. Akce je časově omezena, tak si pospěšte s nákupem.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Naposledy využito před 5 dní 03 hodin 46 minut 20 sekund
Získat kód
XTR20

Sleva 20% do e-shopu Wojas.cz

Ukončeno

Využijte aktuální extra slevu 20 % e-shopu Wojas.cz a kupte trendy obuv se slevou 20%. Platí pro všechny nákupy a pro slevu stačí využít slevový kupón, který nákupu se vám odečte 20%. Akce je časově omezena, tak si pospěšte s nákupem.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Naposledy využito před 5 dní 02 hodin 59 minut

Sleva až 30% do e-shopu Wojas.cz

Ukončeno

Využijte aktuální akci na kolekci zboží v e-shopu Wojas.cz a kupte trendy obuv či doplňky se slevou 20 % na již zlevněné produkty a – 30 % na novinky. Stačí využít slevový kupón a z nákupu se vám odečte až 30% z ceny (podle typu výrobku).  Akce je časově omezena, tak si pospěšte s nákupem.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Naposledy využito před 5 dní 13 hodin 35 minut 13 sekund
Získat kód
R15

Sleva 15% do e-shopu Wojas.cz

Ukončeno

Využijte slevu 15 % e-shopu Wojas.cz a kupte trendy obuv či doplňky se slevou 15%. Přihlašte se k odběru novinek přimo v e-shopu Wojas.cz a získejte slevu do emailu. Platí pro všechny nákupy bez omezení. Pro získání slevy stačí využít slevový kupón, který vám z nákupu odečte 15 %. Akce je časově omezena, tak si pospěšte s nákupem.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Naposledy využito před 5 dní 02 hodin 29 minut 56 sekund
Získat kód
MID10

Sleva 10% do e-shopu Wojas.cz

Ukončeno

Využijte aktuální extra slevy na zlevněný sortiment v e-shopu Wojas.cz a kupte trendy obuv či doplňky se slevou 10%. Stačí využít slevový kupón a z nákupu se vám odečte 10%. Akce je časově omezena, tak si pospěšte s nákupem.

Náš tip: Doprava zdarma při nákupu nad 500 Kč

Naposledy využito před 7 dní 09 hodin 53 minut 59 sekund