Zoot.cz

Zoot.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 27

ZOOT.cz přináší nejnovější trendy ze světa módy, kosmetiky, home designu a gadgets. Dost monopolu velkých značek, dost neosobním nákupním centrům, dost obchodům diktujícím, co nosit a kým být. ZOOT.cz nabízí ty nejlepší nabídky z českého i zahraničních trhu, mladé, neokoukané značky, které samy mají osobnost a příběh a které sedí osobnosti a stylu zákazníka.

Získat kód
DNYZOOTU

Slevový kód -30 % sleva na ZOOT

Ukončeno

Doplňte si šatník v sezóním akci s 30% slevovým kupónem. Teď je ta pravá chvíle udělat si radost. Využijte nabídku od ZOOTu a pořiďte si nový outfit. Ale rychle ty NEJ kousky hned mizí. Pozor akce platí jen pár dní.

30% sleva platí na vybrané zboží v kolekci.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Naposledy využito před 18 hodin 22 minut 34 sekund
Získat kód
PETIKILO

500 Kč SLEVA do ZOOT.cz

Ukončeno

Akční slevový kupón na Zoot.cz je tady, využijte náš slevový kód na -500 Kč slevu na veškeré a to i již zlevněné zboží v módní e-shopu Zoot (krom kategorie Dobro). Stačí nakoupit alespoň za 1000 Kč a sleva je vaše. Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného do nového roku, rychle to mizí. Pozor akce platí jen omezenou dobu.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 02 hodin 58 minut 43 sekund
Získat kód
DNESNAPOSLED

20% SLEVA do ZOOT.cz

Ukončeno

Akční nabídka na Zoot.cz nekončí, využijte náš slevový kupón na -20% slevu na výběr nejen módních bestsellerů. Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného rychle to mízí. Pozor akce platí jen pár dní.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 01 měsíců 29 minut 23 sekund

30% SLEVA NA CELÝ JARNÍ ZOOT

Ukončeno

Jaro je za rohem to chce něco nového na sebe.Je potřeba rychle vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného z jarní kolekce. Sleva 30% platí na vše krom již zlevněného zboží a kolekce Dobra. Pozor, akce platí jen dnes.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 3 dní 02 hodin 36 minut 45 sekund
Získat kód
10PROVAS

10% slevový kupón do ZOOT.cz

Ukončeno

Aktuální slevový kód do Zoot.cz je tady, využijte náš slevový kupón na -10% na cokoliv z nabídky módních trendy kousků. Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného na sebe, rychle to mízí. Pozor akce platí jen omezenou dobu. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 01 hodin 20 minut 9 sekund

Doprava zdarma do Zoot.cz

Platí do odvolání

Není to tak dávno co byla doprava zdarma na Zoot.cz pro všechny. Teď je sice od jisté doby dostupná jen těm nejvěrnějším zákazníkům, ale nemusíte smutnit, celý tento týden je tu akce, kdy můžete nakupit s dopravou zdarma v Zootu všichni! Využijte aktuální týdenní akce na Zoot.cz s poštovným zdarma a nechte si své outfity opět zaslat až domů bez poplatku jak jste zvyklí dříve.

 

 

 

Naposledy využito před 3 dní 01 hodin 2 minut 5 sekund

Výprodej slevy až -70 % na ZOOT.cz

Ukončeno

Hledáte jak vylepšit svůj OUTFIT do  zimních dnů? Je potřeba rychle vlítnout na Zoot.cz a vybrat si něco pěkného z aktuální nabídky výprodeje se slevou až -70%. Jak pánská tak i dámská móda, trendy doplňky šaty a další módní kousky  – to vše najdete v nabídce. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Výprodej -70% na Zoot,cz

 

Naposledy využito před 1 dní 16 hodin 19 minut 39 sekund
Získat kód
30NAVIC

Vybrané značky s 30% slevou na ZOOT.cz

Ukončeno

Tak tohle není každý den! Sleva 30 % na „všechny“ produkty na ZOOTu. Ale nic není věčné – vybrané značky s 30 % slevou. Je čas jednat! Kupte levněji značky casual módy pro muže i ženy. Stačí zadat slevový  kód.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

 

 

Naposledy využito před 16 dní 16 hodin 3 minut 56 sekund

Slevy až -80 % Black Friday na Zoot.cz

Ukončeno

Hledáte nějaký nový outfit nebo dárek pod stromeček? Je potřeba rychle vlítnout na Zoot.cz a vybrat si něco pěkného z aktuální nabídky se slevou až -80% z v akci Black Friday. V akci je jak pánská tak i dámská móda, trendy doplňky šaty a další módní kousky  – to vše najdete v nabídce.

Prodlouženo

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Naposledy využito před 15 dní 22 hodin 3 minut 35 sekund

Sezónní výprodej: Až 50 % dolů na ZOOT

Ukončeno

Doplňte si šatník v sezóním výprodeji s až 50% slevou. Teď je ta pravá chvíle udělat si radost. Letní sleva, která se už opakovat nebude. Je potřeba vlítnout na Zoot.cz a vybrat si něco pěkného rychle to mízí. Pozor akce platí jen pár dní.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Naposledy využito před 02 měsíců 6 dní 15 hodin 39 minut 46 sekund
Získat kód
VANOCE18CZ

15% SLEVA do ZOOT.cz

Ukončeno

Využijte náš slevový kupón na -15% slevu na vše nezlevněné v Zootu. Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného rychle to mízí. Pozor akce platí jen pár dní pro objednávky na 1000 Kč. Tak rychle ještě to stíháte.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 1 dní 02 hodin 48 minut 13 sekund

Sleva 50 % na šaty na ZOOT.cz

Ukončeno

Sleva 50 % na šaty na ZOOT.cz. V šatech na podzim? Co by ne. Tady najdete epesní modely, které vás na tygří mast a zázvorový čaj s medem rozhodně neodkážou. A co je vůbec nejlepší – teď je můžete mít i za půlku. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

 

 

Naposledy využito před 3 dní 14 hodin 55 minut 10 sekund
Získat kód
20SLEVANASLEVU

20% SLEVA NA SLEVU - ZOOT

Ukončeno

Výprodeje a slevy na Zoot.cz nekončí, využijte náš slevový kupón na -20% slevu z již zlevněných kousků. Co je lepší než sleva? Sleva na slevu! Tahle kolekce je plná už zlevněných kousků, ze kterých si snadno sundáte dalších 20 %. Tomu říkáme deal. Ale pozor, platí jen do pár dní!

Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného, rychle to mizí.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma pro věrné zákazníky

Naposledy využito před 1 dní 11 hodin 6 minut 6 sekund

Slevy až -50 % na boty značky GEOX na Zoot.cz

Ukončeno

Slevy až -50 % na boty značky GEOX na Zoot.cz. Tahle italská značka si získala věhlas hlavně díky hi-tech membránám, které uvnitř boty fungují v podstatě jako spolehlivá klimatizace. Geox navíc drží krok s trendy a neustále vytváří nové designy. Tak pospěšte – jen do 22. 6. mají v Zootu tyhle peckové boty až o půlku levněji.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 3 dní 23 hodin 35 minut 6 sekund

Prvomájová kolekce 20% sleva na šaty, sukně a bundičky v Zoot.cz

Ukončeno

Říká se, že láska je jenom jedna. No dobře, ale těch adresátů, kterým tuhle emoci můžete poslat! Třeba novým šatům, jarním sukním, džískám a jiným bundičkám nebo originálním doplňkům. Tohle všechno tu na vás teď čeká s 20% slevou na Zootu. To se to bude líbat pod rozkvetlou třešní a křepčit na Majálesech a dalších jarních slavnostech…

Naposledy využito před 2 dní 23 hodin 36 minut 10 sekund

Sleva 20 % na nejprodávanější šaty na ZOOT.cz

Ukončeno

Hledáte nové a pěkné šaty do nadcházejících jarních a letních dnů? Máme tady další jarní dvacítky. A tentokrát jsou v kolekci, která je až po okraj naplněná šaty. Tak hurá do šatění! Ale pozor, platí jen do dnešní půlnoci. Je potřeba rychle vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného z aktuální nabídky šatů.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma (jen tento týden)

Sleva 20 % na nejprodávanější šaty na ZOOT.cz

Naposledy využito před 3 dní 06 hodin 33 minut 26 sekund