Zoot.cz

Zoot.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 24

ZOOT.cz přináší nejnovější trendy ze světa módy, kosmetiky, home designu a gadgets. Dost monopolu velkých značek, dost neosobním nákupním centrům, dost obchodům diktujícím, co nosit a kým být. ZOOT.cz nabízí ty nejlepší nabídky z českého i zahraničních trhu, mladé, neokoukané značky, které samy mají osobnost a příběh a které sedí osobnosti a stylu zákazníka.

Získat kód
VANOCE18CZ

15% SLEVA do ZOOT.cz

Nabídka končí za 2 dní 19 hodin 6 minut 45 sekund

Využijte náš slevový kupón na -15% slevu na vše nezlevněné v Zootu. Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného rychle to mízí. Pozor akce platí jen pár dní pro objednávky na 1000 Kč. Tak rychle ještě to stíháte.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 07 hodin 3 minut 10 sekund

Slevy až -70 % Black Friday na Zoot.cz

Ukončeno

Hledáte nějaký nový outfit nebo dárek pod stromeček? Je potřeba rychle vlítnout na Zoot.cz a vybrat si něco pěkného z aktuální nabídky se slevou až -70% z v akci Black Friday. V akci je jak pánská tak i dámská móda, trendy doplňky šaty a další módní kousky  – to vše najdete v nabídce. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 18 dní 09 hodin 19 minut 48 sekund

Sleva 50 % na šaty na ZOOT.cz

Ukončeno

Sleva 50 % na šaty na ZOOT.cz. V šatech na podzim? Co by ne. Tady najdete epesní modely, které vás na tygří mast a zázvorový čaj s medem rozhodně neodkážou. A co je vůbec nejlepší – teď je můžete mít i za půlku. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

 

 

Naposledy využito před 03 hodin 20 minut 34 sekund
Získat kód
20SLEVANASLEVU

20% SLEVA NA SLEVU - ZOOT

Ukončeno

Výprodeje a slevy na Zoot.cz nekončí, využijte náš slevový kupón na -20% slevu z již zlevněných kousků. Co je lepší než sleva? Sleva na slevu! Tahle kolekce je plná už zlevněných kousků, ze kterých si snadno sundáte dalších 20 %. Tomu říkáme deal. Ale pozor, platí jen do pár dní!

Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného, rychle to mizí.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma pro věrné zákazníky

Naposledy využito před 09 hodin 18 minut 7 sekund

Doprava zdarma do Zoot.cz

Ukončeno

Není to tak dávno co byla doprava zdarma na Zoot.cz pro všechny. Teď je sice od jisté doby dostupná jen těm nejvěrnějším zákazníkům, ale nemusíte smutnit, celý tento týden je tu akce, kdy můžete nakupit s dopravou zdarma v Zootu všichni! Využijte aktuální týdenní akce na Zoot.cz s poštovným zdarma a nechte si své outfity opět zaslat až domů bez poplatku jak jste zvyklí dříve.

 

 

 

Naposledy využito před 1 dní 11 hodin 18 minut 51 sekund

Výprodej slevy až -70 % na ZOOT.cz

Ukončeno

Hledáte jak vylepšit svůj OUTFIT do  letních dnů? Je potřeba rychle vlítnout na Zoot.cz a vybrat si něco pěkného z aktuální nabídky výprodeje se slevou až -70%. Jak pánská tak i dámská móda, trendy doplňky šaty a další módní kousky  – to vše najdete v nabídce. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Výprodej -70% na Zoot,cz

 

Naposledy využito před 12 dní 22 hodin 12 minut 14 sekund

Slevy až -50 % na boty značky GEOX na Zoot.cz

Ukončeno

Slevy až -50 % na boty značky GEOX na Zoot.cz. Tahle italská značka si získala věhlas hlavně díky hi-tech membránám, které uvnitř boty fungují v podstatě jako spolehlivá klimatizace. Geox navíc drží krok s trendy a neustále vytváří nové designy. Tak pospěšte – jen do 22. 6. mají v Zootu tyhle peckové boty až o půlku levněji.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 5 dní 04 hodin 4 sekund

Sezónní výprodej: Až 50 % dolů na ZOOT

Ukončeno

Doplňte si šatník v sezóním výprodeji s až 50% slevou. Teď je ta pravá chvíle udělat si radost, než ji začnete shánět pro své blízké. Nebo jste tak prozřetelní, že Vánoce vyřešíte už teď – s vydatnou slevou?. Je potřeba vlítnout na Zoot.cz a vybrat si něco pěkného rychle to mízí. Pozor akce platí jen pár dní

MÓDA PRO NÍ // MÓDA PRO ŇEJ

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Naposledy využito před 9 dní 07 hodin 42 minut 51 sekund

Prvomájová kolekce 20% sleva na šaty, sukně a bundičky v Zoot.cz

Ukončeno

Říká se, že láska je jenom jedna. No dobře, ale těch adresátů, kterým tuhle emoci můžete poslat! Třeba novým šatům, jarním sukním, džískám a jiným bundičkám nebo originálním doplňkům. Tohle všechno tu na vás teď čeká s 20% slevou na Zootu. To se to bude líbat pod rozkvetlou třešní a křepčit na Majálesech a dalších jarních slavnostech…

Naposledy využito před 14 hodin 13 minut 31 sekund

Sleva 20 % na nejprodávanější šaty na ZOOT.cz

Ukončeno

Hledáte nové a pěkné šaty do nadcházejících jarních a letních dnů? Máme tady další jarní dvacítky. A tentokrát jsou v kolekci, která je až po okraj naplněná šaty. Tak hurá do šatění! Ale pozor, platí jen do dnešní půlnoci. Je potřeba rychle vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného z aktuální nabídky šatů.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma (jen tento týden)

Sleva 20 % na nejprodávanější šaty na ZOOT.cz

Naposledy využito před 14 hodin 15 minut 59 sekund

25% SLEVA NA CELÝ JARNÍ ZOOT

Ukončeno

Jaro je za rohem to chce něco nového na sebe.Je potřeba rychle vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného z jarní kolekce. Sleva 25% platí na vše krom již zlevněného zboží a kolekce Dobra. Pozor, akce platí jen dnes.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Naposledy využito před 11 dní 22 hodin 12 minut 13 sekund

Slevy -30 % na spodní prádlo Calvin Klein v Zoot.cz

Ukončeno

Hledáte zrovna nové značkové spodní prádlo a značka Calvin Klein je vaše oblíbená?  Je potřeba rychle vlítnout na Zoot.cz a vybrat si z široké  nabídky značky Calvin Klein  se slevou -30%  v jednodenní akci. V akci je jak pánské tak i dámské spodní prádlo. Tak rychle, ty nejlepší kusy mizí rychle. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Slevy -30 % na spodní prádlo Calvin Klein v Zoot.cz

 

Naposledy využito před 04 hodin 12 minut 21 sekund
Získat kód
520655

8% SLEVA do ZOOT.cz

Ukončeno

Slevový kupón do Zoot.cz, využijte tuto akci a nakupte módu se slevovým kódem levněji o -8%. Akce platí na celý sortiment krom kolekce DOBRO a OOlovek. Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného, rychle to mízí. Pozor akce je časově omezena.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

 

Naposledy využito před 06 hodin 31 minut 14 sekund
Získat kód
DIKYZAKAZDYNAKUP

100 Kč SLEVA do ZOOT.cz

Ukončeno

Novoroční slevový kupón na Zoot.cz je tady, využijte náš slevový kód na -100 Kč slevu na veškeré a to i již zlevněné zboží v módní e-shopu Zoot (krom kategorie Dobro). Stačí nakoupit alespoň za 1000 Kč a sleva je vaše. Je potřeba vlítnout na zoot.cz a vybrat si něco pěkného do nového roku, rychle to mizí. Pozor akce platí jen omezenou dobu.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

 

Naposledy využito před 14 hodin 14 minut 45 sekund

Slevy až -50 % na značku Desigual na Zoot.cz

Ukončeno

Hledáte nějaký nový outfit nebo dárek pod stromeček? Je potřeba rychle vlítnout na Zoot.cz a vybrat si něco pěkného z aktuální nabídky zančky Desigual se slevami až -50%  ve Vánoční akci. V akci je jak pánská tak i dámská móda, trendy doplňky šaty a další módní kousky  – to vše najdete v nabídce. 

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Slevy až -50 % na zančku Desigual na Zoot.cz

 

Naposledy využito před 14 dní 14 hodin 36 minut 14 sekund

Luxusní značky s 30% slevou na ZOOT.cz

Ukončeno

Tak tohle není každý den! Plošná sleva 30 % na to úplně nejlepší na ZOOTu. Ale nic není věčné – luxusní slevy na luxusní kousky se rozplynou už o půlnoci. Je čas jednat! Kupte levněji značky jako Tommy Hilfiger, Gant, Calvin Klein Jeans, Bugatti a další. Žádný kód není třeba, sleva už je odečtena z cen.

Náš tip: Zoot.cz nabízí dopravu zdarma

Luxusní značky s 30% slevou na ZOOT.cz

 

 

Naposledy využito před 01 měsíců 11 dní 13 hodin 14 minut 7 sekund