Blendea.cz

Blendea.cz

Počet slevových kupónů a akcí: 2

Akce, slevy a slevové kupóny do e-shopu Blendea.cz, který nabízí kvalitní produkty SuperGreens či superprotein za skvělé ceny. V nabídce najdete produkty které detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy. Pokud chcete ušetřit, tak využijte slevy nebo slevové kódy do Blendea. Potěší to nejen vaší peněženku ale i vaše tělo. Nakupte na Blendea.cz výhodněji než ostatní. 

Slevový kupón -10% do e-shopu Blendea

Platí do odvolání

Využijte aktuální slevový kód -10% na Blendea SUPERGREENS nebo na Blendea Superprotein. Kupte tak třeba oblíbený produkt na detoximaci organizmu a posílení imunity. Nepropásněte tuhle šanci nakopit Blendeu levněji.

  • Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.
    • Jen jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun důležitých látek pro pevné zdraví. Začněte svůj den s Blendeou!
  • Blendea SUPERPROTEIN KAKAOSměs rýžového proteinu a 3 superpotravin, Podporuje růst svalůZlepšuje náladu, Má všestranné využití, Doplňuje bílkoviny, Chutná i bez chemie, Nakopává energii a vytrvalost

Náš tip: Dárek (praktický shaker) ZDARMA od dvou balení

 

Naposledy využito před 03 měsíců 26 dní 18 hodin 5 minut 10 sekund

2+1 balení Blendea SUPERGREENS zdarma

Ukončeno

Využijte aktuální parádní akci 2+1 ZDARMA na Blendea SUPERGREENS. Kupte 3 kusy a zaplaťe jen 2. Ideální čas na detoximaci organizmu a posílení imunity? Pak nesmíte propásnout tuhle šanci.

Blendea SUPERGREENS je směsí zeleného ječmene, mladé pšenice, chlorelly a spiruliny. Tyto superpotraviny detoxikují organismus, zlepšují trávení, posilují imunitu, zabraňují překyselení a omezují pocit únavy.

Jen jedna lžička denně zajistí vašemu tělu přísun důležitých látek pro pevné zdraví. Začněte svůj den s Blendeou!

Náš tip: Dárek (praktický shaker) ZDARMA od dvou balení

Naposledy využito před 02 měsíců 14 dní 17 hodin 26 minut 51 sekund