Dny dopravy zdarma 2017 – jak to bude letos?


4.11.2017 Facebook Twitter LinkedIn Google+ BlogInternetové obchody se často chlubí nižšími cenami, než jaké najdete v kamenných prodejnách. Když ale dojde na placení vašeho košíků, zjistíte často nemilou informaci o ceně dopravy. Výsledná částka je tak většinou mnohem větší, než jste původně plánovali. Některé e-shopy nabízí vyzvednutí na pobočce zdarma, ale doprava zdarma je většinou podmíněna nákupem za větší částku.

Heureka před několika lety přišla s novou akcí pro všechny zákazníky největších českých e-shopů. I v roce 2017 tak nabízí Dny dopravy zdarma. Jde o akci, do které jsou zapojeny nejvýznamnější české internetové obchody. V půlce listopadu, přesněji od poledne 13. listopadu do poledne 15. listopadu, budete mít ke všem objednávkám nad 300 Kč dopravu zdarma.

Ve kterých obchodech?

Do Dne dopravy zdarma se zapojily obchody z následujícího seznamu. Najdete je také na srovnávači Heureka‎, který je garantem této akce. Budou označeny speciální ikonou a navíc v tyto dny budou obchody s dopravou zdarma upřednostňovány. Nakoupit můžete přímo ve zmíněných obchodech nebo přes srovnávač cen Heureka a ušetřit tak ještě více peněz.

Je to bezpečné?

Jedná se pouze o obchody ověřené zákazníky. Nemusíte se tedy bát, že by byly produkty kvůli dopravě zdarma dražší. Zapojené e-shopy vám musí za každou cenu vyhovět. Minulý rok zákazníci ušetřili 14 085 463 Kč. Letos očekává Heureka částku ještě větší. Stále více Čechů totiž nakupuje vánoční dárky už v listopadu a především přes internet.

Jak dopravu zdarma získat?

Stačí v době mezi polednem 13. listopadu a polednem 15. listopadu nakoupit za více než 300 Kč v jednom z obchodů zapojených do akce Dny dopravy zdarma 2017. Potom si vyberete dopravu zdarma a počkáte, až vám zásilka dorazí přímo k vám domů a zadarmo.
Komentářů