9 tipů na vánoční dárky na poslední chvíli a kde je koupit se slevou


19.12.2019 Facebook Twitter LinkedIn Google+ BlogAno, může se to stát každému, před koncem roku je hodně práce, všude stres a zařizování věcí okolo a některé dárky prostě nestihnete. Možná vám balík ztratila přepravní společnost, nebo jen vyprodali to, co jste chtěli, ale ať je to, jak je to, jestli jste v podobné situaci, jistě se vám bude hodit pár našich tipů na vánoční dárky na poslední chvíli. A možná i ušetříte.

1Audio kniha nebo e-book

Nestíháte už knihkupectví? Vyberte audioknihu nebo e-book. Koupíte je snadno online, vytisknete voucher a obdarovanému přijde dárek přímo do emailu, nebo si ho stáhne. Jednoduché a rychlé.

Kde koupit:

2

Vstupenky

Zážitky jsou velmi oblíbený dárek, ale co takhle dát trochu kultury. Darujte vstupenky do divadla, na koncert nebo muzikál. Vše koupíte pohodlně online a lístky vytisknete doma. Pak stačí už jen pěkně zabalit.

Kde koupit:

3Předplatné časopisu

S předplatným oblíbeného časopisu je to také velmi snadné, většina titulů se dá předplatit online, takže jednoduše koupíte předplatné na adresu obdarovaného, který najde pod stromečkem voucher. Pak mu každý měsíc přistane nové číslo ve schránce.

Kde koupit:

4

Dárkový voucher

Chcete darovat kosmetiku, módu, šperky, sportovní potřeby nebo i zážitek? Není nic snazšího než koupit dárkový poukaz do oblíbeného e-shopu. Obdarovaný si pak sám vybere to, co se mu nejvíce hodí.

Náš tip:

Další obchody kde můžete nakoupit: (název e-shopu / hodnoty voucherů k zakoupení)

5

Poukaz na zážitek

Zážitky jsou osvědčené dárky, které dokážou opravdu potěšit. Vsaďte na originalitu a neokoukanost. Opět se vše dá zařídit, jak se říká, za 5 minut 12. Je jedno, jestli kupujete adrenalinový zážitek, nebo degustaci, či masáž. Vždy jednoduše zaplatíte online, vyberete si motiv voucheru a vytisknete.

Kde koupit:

6Alkohol

Ano, není to příliš originální, ale seženete ho v podstatě v každém obchodě s potravinami a nebo na benzínce. Mají otevřeno nejdéle, takže jako poslední záchrana poslouží také dobře.

7Vlastní výroba

Tomuto tipu dárků jsem věnovali celý článek o jedlých dárcích, je důležité si vzpomenout a obdarovaný jistě ocení práci, kterou jste s výrobou dárku měli.

8Dobrý skutek

Další možností je darovat takzvaně “dobro”, kdy obdarovanému dáte poukaz od dané nadace. Hodně populární jsou takzvané „Nocleženky“ nebo Dárky pro život od Unicef

9Peníze

Jsou i lidé, kteří toto ocení nejvíce. Za darované peníze si pak mohou koupit to, co opravdu chtějí třeba ve vánočních výprodejích. Zkuste peněžní dar alespoň originálně zabalit.

Komentářů