Recenze obchodu VidaXL


18.6.2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ BlogŽít lépe a za méně peněz. To je motto e-shopu VidaXL, jehož nabídka je jako dělaná pro zlepšení vašeho života. Ať už zařizujete byt nebo velký rodinný domek, ložnici nebo dílnu, na stránkách www.vidaxl.cz najdete, co hledáte.

VidaXL je nizozemský internetový obchod, ve kterém najdete vše pro dům a jeho okolí. Nabízí nábytek, hračky, chovatelské potřeby, ale také veškeré zboží potřebné na zahradě nebo i v domě. Nechybí ani sportovní náčiní, bazény, krby a součástky pro motorová vozidla. Vše přehledně na jednom místě a za skvělou cenu.

Co všechno VidaXL prodává?

Obchod není jenom přeprodejce, ale také výrobce. Velmi oblíbený produkt je jejich postel VidaXL, ke které zakoupíte i ostatní nábytek z jejich série. Kompletní seznam produktů nejde ani vyjmenovat. Navíc e-shop pravidelně přidává nové produkty na základě připomínek zákazníků.

Tady jsou tedy alespoň některé z jejich produktů:

Dům a zahrada – nabídka dekorací, domácích potřeb a spotřebičů, ložního prádla, osvětlení, bazénu a dalšího příslušenství
Nábytek – domácí, kancelářský i zahradní
Průmyslové zboží – najdete zde nářadí, stavební materiál a veškeré příslušenství
Chovatelské potřeby – nabídka potřeb pro domácí mazlíčky (psy, kočky, ptáky, rybičky, hlodavce…)
Sportovní náčiní – cvičební stroje, činky, kola a příslušenství pro venkovní sporty

Mimo to najdete v tomto internetovém obchodě také hračky, oblečení, dýmky nebo třeba vše pro sestavení domácího kina za skvělou cenu.

Výhody internetového obchodu VidaXL

Obchod VidaXL nabízí dopravu zdarma na veškeré zboží. Tato nabídka není ani nijak omezena minimální cenou nákupu. Za celý nákup tak nezaplatíte ani o korunu navíc.
Díky tomu, že VidaXL odebírá přímo od výrobců a má své vlastní produkty, nabízí širokou nabídku zboží za bezkonkurenční ceny. Kdysi dávno začínali v malém, dnes už ale e-shop nabízí tisíce produktu za skvělou cenu.
Na webu e-shopu najdete každý týden novou speciální nabídku. Mimo těch týdenních tu najdete také speciální denní akce. Na každý den nová sleva.

Recenze VidaXL mluví jasně. Na Heurece má e-shop recenze s celkovým hodnocením 3,9 z 5 a 77 % zákazníků pak tento internetový obchod doporučuje ostatním. Na portálu KiyOh má e-shop hodnocení 8.8 z 10.
Na stránkách kontaktu VidaXL netvrdí, že nikdy nedojde k vrácení zboží nebo nějakému problému. E-shop ale nabízí zákaznický servis přes chat, mobilní telefon nebo e-mail. Případné problémy tak snadno vyřešíte.

Výhodná nabídka

  • Když se na webu přihlásíte k newsletteru obdržíte okamžitou slevu 150 Kč na váš nákup.
  • Využít můžete také jeden z kupónů na našich stránkách.

 

Plusy a mínusy obchodu
  • nízké ceny
  • doprava zdarma
  • široký výběr
  • přehledný obchod
  • akční nabídky
  • delší doba dodání
  • zboží chodí po částech (pokud není skladem)
Komentářů