TOP 5 dámské kabelky v e-shopu Kandoo


26.2.2018 Facebook Twitter LinkedIn Google+ BlogNení příliš mnoho žen a dívek, které by „neujížděly“ na kvalitní a hezké kabelce. Existuje mnoho stylů, období a příležitostí. Na každé z nich je potřeba jiná kabelka. Jednou je potřeba praktická s velkým úložným prostorem, jindy zase trendy a stylová jako doplněk k outfitu. Jedno mají ale všechy dámské kabelky společné, nikdy jich není dost! Nebo snad ano?

Jistě jste si všimli, že spolupracujeme dlouhodobě s „kabelkovým“ online obchodem Kandoo.cz a právě ve spolupráci s ním jsme se rozhodli vybrat 5 nejzajímavějších a nejprodávanějších dámských tašek, které by určitě neměly uniknout vaší pozornosti. Na své si přijdou dámy a slečny, které mají rády velké a praktické kabelky, crossbody kabelky nebo i levné kabelky na každodenní nošení.

Náš tip:

Tak jdeme na to:

1. Hnědý stylový dámský kabelkový set 2v1 Paliel

Cena od: 999 Kč

2. Černá netradiční kvalitní dámská kabelka Ladriel

Cena od: 899 KčČerná netradiční kvalitní dámská kabelka Ladriel

3. Modrá dámská moderní kabelka přes rameno Magilla

Cena od: 1081 Kč

Modrá dámská moderní kabelka přes rameno Magilla

4. Černá hobo dámská kabelka Mariell

Cena od: 899 Kč

Černá hobo dámská kabelka Mariell

5. Černá dámská crossbody kabelka Millei

Cena od: 499 Kč

Černá dámská crossbody kabelka Millei

Jak se vám líbí náš výběr? Souhlasíte, nebo byste raději vybraly jiné kousky z nabídky? Samozřejmě existuje mnoho obchodů, které nabizejí značkové, ale o poznání dražší kabelky. Ale pokud hledáte nejlepší poměr kvality a ceny, je pro vás Kandoo dobrou volbou.

Komentářů